Opinie o P.H.U. Metrex Marek Chuchracki w Poznań

P.H.U. Metrex Marek Chuchracki
2 8 24 5 1
Przemysław Nowy wpis

Hej! Od dłuższego czasu rozglądam się za dystrybutorem sprzętu AGD. Czy Metrexa można zaliczyć do konkurencyjnych usługodawców? Jak z jakością wykonywanych usług?

xYo

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie i jedyne co mogę powiedzieć to porażka. Po pierwsze rozmowa miała dotyczyć sklepu z zabawkami gdzie aplikowałam, a na miejscu, w rozmowie okazało się, że to zupełnie inny sklep niż cv było wysyłane. Co do rozmowy z początku były trzy osoby przesluchujace po czym jeden Pan po zadaniu jednego (normalnego) pytania wyszedł i został wtedy Pan menager z jakąś Panią. Co do Pani nic nie mam więc na jej temat nie będę się rozpisywać bo zadawała normalne pytania i też było widać, że słucha jak odpowiadałam, natomiast pozostał ostatni Pan menager... Na tego Pana wręcz szkoda słów, widać, że uważa się za jakiegoś wielkiego menago, któremu wolno poniżać innych. Rozmowa z tym Panem to była jakaś kpina pytania dotyczyły przede wszystkim poprzedniej firmy, w której pracowałam - jak się później okazało konkurencji. To było wręcz przesłuchanie łącznie z pytaniem wprost ile tam zarabiałam. Poza byłą firmą pytania były odnośnie mojego kierunku studiów, moją pracę licencjacką pisaną dwa lata temu i przy próbie opowiedzenia o niej czegokolwiek wchodzenie w zdanie i zarzucanie, że nie wiem o czym mówię, choć starałam się powiedzieć to co w zasadzie Pan menago po mnie powtórzył. Na sam koniec jeszcze chyba chciał mnie wystarczyć tekstem 'to ja sobie zadzwonię do Pani poprzedniego szefa" co nie jest dla mnie żadnym problemem ponieważ byłam tam dobrym pracownikiem i sporo dla tej firmy zrobiłam. Generalnie sama się sobie dziwię, że wytrzymałam do końca rozmowy choć raz w trakcie już miałam ochotę wyjść. Jeżeli praca z tym Panem wygląda jak rozmowa kwalifikacyjna to naprawdę odradzam komukolwiek bo ja po samej rozmowie miałam zszargane nerwy i nie wyobrażam sobie tam pracować. Jak dla mnie jest to po prostu nie kompetentna osoba do przeprowadzania rekrutacji a w sumie to do jakiejkolwiek współpracy.

Tak5Nie
Materla
@xYo

Witam, Jest nam niezmiernie przykro że, osoba która nie dostała pracy ocenia pracodawce po następujący pytaniach: 1. Czym zajmowała się Pani w poprzedniej firmie , 2. Temat Pani pracy licencjackiej , 3. Na czym polega szeptany marketing 4. Jakich zarobków Pani oczekuje, 5. Czy możemy skontaktować się z Pani pracodawcą w celu uzyskania referencji . Pani https://pl.linkedin.com/in/jagoda-b%C5%82aszczyk-219035149 Po rozmowie sms poinformowała rekrutera że, nie wyraża zgody na weryfikację umiejętności u poprzedniego pracodawcy . Jest nam przykroi życzymy powodzenia.

Tak1Nie4
xYo
@Materla

@Materla również Witam, Zacznijmy od tego, że "nie dostałam pracy" ponieważ po rozmowie rekrutacyjnej sama zrezygnowałam ze współpracy przed uzyskaniem jakiejkolwiek odpowiedzi, dokładniej mówiąc zrobiłam to poprzez smsa, parę godzin po "rozmowie" rekrutacyjnej. I nie, nie oceniam pracodawcy po pytaniach. Oceniam po tym jak wyglądał proces rekrutacji oraz sama rozmowa. Wymieniła (wnioskując po nicku) Pani 5 pytań: Czym zajmowała się Pani w poprzedniej firmie? - Jasne, normalne pytanie, odpowiedziałam na nie bez problemu więc wszystko w porządku. Kolejne 2 pytania dotyczyły mojej pracy licencjackiej... Zostałam zapytana o marketing szeptany - czyli temat mojej pracy licencjackiej. Podczas mojej wypowiedzi niejednokrotnie Pan menager mi przerywał, próbowałam odpowiedzieć na to pytanie, dojść do sedna sprawy i ładnie to ująć, na co Pan menager przerywając mi w środku zdania z nieprzyjemnym tonem powiedział: "Nie wie Pani co to jest marketing szeptany? TO JA Pani powiem co to jest marketing szeptany (...)". Cała rozmowa prowadzona przez tego Pana była bardzo nieprzyjemna, czułam się wręcz poniżana na każdym kroku. Następne pytanie o zarobkach... Owszem zwykłe pytanie "Jakich zarobków Pani oczekuje?" też się pojawiło, ale łącznie z nim bezpośrednie pytanie: "ile zarabiała Pani w poprzedniej pracy?" (Gdzie wcześniej opowiedziałam o tym jak pracowałam w poprzedniej firmie, że praca tam mi się podobała i bardzo dobrze się w niej spisywałam). Pan wypytywał się ciągle o poprzedniego pracodawcę, jak na przesłuchaniu. Jeśli chodzi o kontakt z poprzednim pracodawcą, Pan menager stwierdził, że zna moich poprzednich szefów (choć jak się okazało to jednego z nich) i zapytał czy nie będę miała nic przeciwko jeśli skontaktuję się z moim byłym szefem. Odparłam, że w porządku nie mam nic do ukrycia. Na koniec, żadnego smsa odwołującego "zgodę" na "weryfikację" nie było. W skrócie, Pan przeprowadzający rozmowę podszedł do sprawy bardzo nieprofesjonalnie, od początku emanował czymś w rodzaju pogardy do drugiej osoby. Z firmy zrezygnowałam tylko i wyłącznie przez Pana menagera któremu najwidoczniej nie idzie praca z ludźmi. Również jest mi przykro, że inne osoby też musiały przejść przez tego typu rozmowę. Dodam jeszcze na końcu, że rzeczony Pan po przeczytaniu mojej opinii na tej stronie dzwonił do mnie strasząc pozwem cywilnym, gdzie szanując jednak tą drugą osobę nie użyłam żadnych danych osobowych, jak również nie wskazywałam na nikogo palcem, a np. tak jak tutaj Pani bez wahania postanowiła udostępnić mój profil na stronie społecznościowej. Co więcej w rozmowie telefonicznej poza groźbą pozwu usłyszałam kolejne pytania, że Pan menager rozumie, że mój wpis może pokazać byłemu pracodawcy (?), no i w dalszym ciągu potwierdziłam, że może bo przecież nigdzie nie użyłam złego słowa odnośnie mojej byłej pracy czy pracodawców. Ewidentnie występuje tutaj syndrom zastraszania tylko nie rozumiem niestety ku czemu to służy. To także świadczy o wielu rzeczach... Również życzę powodzenia w dalszych rekrutacjach jeśli osoby za to odpowiedzialne się nie zmienią ????

Tak7Nie
Konkurencja:) Nowy wpis
@Materla

Bardzo nieprofesjonalne podejście do rekrutacji... Ale żeby udostępniać czyjś profil publicznie? Granice dobrego smaku zostały przekroczone. WSTYD i jeszcze raz WSTYD

Tak2Nie
Jurek Nowy wpis

Dzień dobry wczoraj w Selgros Szczecin kupiłem zegarek chrono zp 8 średnica 24 cm założyłem baterie ustawiłem zegar i wyświetlacz wszystko działalo. Dzisiaj rano niedziela rozczarowanie bo wyświetlacz nie działa. Wymieniłem baterie i nic kolejną i nic. Proszę o pomoc co dalej. Jerzy Dąbrowski

Agnieszka Nowy wpis
@Jurek

@Jurek myślę, że powinieneś udać się do punktu obsługi klienta, tam będziesz mógł złożyć reklamację na zakupiony towar...Pamiętaj zabrać ze sobą paragon!;). Strona Goworku poświęcona jest dodawaniu i uzyskiwaniu opinii na temat warunków pracy w danej firmie.

Zuza

Firma dalej potrzebuje pracowników? Może ktoś podpowie coś więcej?

Magda
@Zuza

Szukają kogoś do działu e-commerce, obsługa klienta, wdrażanie nowych produktów itp. Byłam na rozmowie i szczerze (czytając opinie poniżej) jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Ze mną rekrutacje przeprowadzały dwie osoby (pani i pan). Miła i życzliwa atmosfera. Pytania konkretne.

Tak2Nie1
Pawulon
@Zuza

Nie zawracaj sobie nimi głowy ... szkoda nerwów

Adam
@Pawulon

@Pawulon Czy pracujesz obecnie w Merexie? Dlaczego nie polecasz tego pracodawcy? Czy masz jakieś negatywne doświadczenia związane z tą firmą? Chętnie dowiem się więcej.

Rozanielony
@Zuza

daj spokój, nie warto! nawet nie raczą odpowiedzieć

Żuraw
@Adam

Jeżeli traktują pracowników tak jak klientów, to ja dziękuję ... zamawiasz towar a tu ani towaru, ani kontaktu

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jakie warunki finansowe i atmosfera?

Konrad

Zamówiłem towar przed 7 dniami - do dziś nie dostałem, brak jakichkolwiek informacji a telefony nie odpowiadają.

Tomasz

Od miesiąca nie pojawiła się żadna nowa opinia o firmie P.H.U. Metrex. Czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy dla tej firmy? Czy w ostatnim czasie firma poszukiwała nowych pracowników? Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Bieżący opis może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

iks

warunki pracy są straszne - praca w baraku - zimą strasznie zimno, latem upał; nie polecam

Tak12Nie
Bonzai

Robi

TakNie

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w 61-581 poznań.

TakNie

Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami zatrudnienia w P.H.U. Metrex. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

jotka

Kupiłam u nich wagę kuchenną, zapłaciłam 7 dni temu i do dzisiaj nie dostałam twaru, mimo, że przyszedł emeil 6 dni temu z info, że towar został wysłany. Nie odbierają telefonów, nie ma kontaktu. Trzeba będzie podjąć kroki prawne!!!

anonymous
@jotka

Dzień dobry, Czy dostała Pani już zamówiony towar ?

wołek

jeśli chodzi o zatrudnienie dla księgowej to kasa około 3 tysięcy podobno, chociaż raczej wydaje mi się , że studentów na takie stanowiska szukają raczej

MW

witam, czy ktoś wie ja sie pracuje w tej firmie? jaka atmosfera szefostwo itp ?

Tak11Nie

Zostaw opinię o P.H.U. Metrex Marek Chuchracki - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie