Opinie o EU Workers

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Tomek

25.03.2024 03:03

Tomek ikona wywiad

Chcę opisać to, jak firma EU Workers potraktowała mnie nieuczciwie i zwolniła, zostawiając na lodzie i nie wywiązując się ze zobowiązań finansowych wobec mnie.

Tomek ikona wywiad

Pracowałem na stanowisku spawacza. Moja praca polegała na serwisie, czyli remoncie maszyn do recyklingu.

Tomek ikona wywiad

Firma zakończyła współpracę po tym, jak zachorowałem. Mając wysoką gorączkę, z wielkim trudem przyjechałem do Polski, gdzie udałem się do lekarza i otrzymałem zwolnienie lekarskie na 13 dni.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

1800 euro.

Tomek ikona wywiad

Żadnych, nie mogę niczego takiego wskazać.

Tomek ikona wywiad

Koszmarne warunki socjalne i niejasne zasady rozliczania wynagrodzenia.

Tomek ikona wywiad

Nie było możliwości rozwoju.

Tomek ikona wywiad

Nie, nie planowano żadnych szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Tomek ikona wywiad

Wynikało to z podejścia pracodawcy, który nastawiony jest tylko na szybki zysk, a nie na rozwój pracownika/człowieka.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Tomek ikona wywiad

Atmosfera była po prostu średnia.

Tomek ikona wywiad

Nie. Firma bezprawnie zajęła moje pieniądze tłumacząc się tym, że opłaciła kwaterę - miało to miejsce w sytuacji, gdy w umowie jasno jest zaznaczone, że to pracodawca ponosi koszty zakwaterowania.

Ktoś robił jako Lakiernik przemysłowy co ogłaszają się i korzystał z ich kwater? Powiedzcie coś jakie tam warunki są i z iloma ludźmi się mieszka. Chcę tylko wiedzieć, czy jest spoko ogółem, nie wymagam 5 gwiazdkowego hotelu, ale no rozumiecie.

...

Witam wszystkich myślałem nad pracą jako spawacz w okolicy chemnitz, może ktoś się wypowie jak tam jest aktualnie bo z tego co widzę co chwilę są tam ogłoszenia i się zastanawiam czy jest tam takie zapotrzebowanie czy po prostu ludzie rezygnują sami z siebie z jakiegoś powodu. Pozdrawiam.

Edek Nowy wpis
@...

Pracuje tu od zeszłego roku, oprócz jednego przypadku, pracujemy wszyscy i nikt nie odchodzi...wiem że firma zwiększa zapotrzebowanie stąd przyjeżdżają nowe osoby....ale ile jeszcze potrzebują, tego nie wiem. Praca jest w porządku, mieszkamy w Czechach, wypłaty na czas i kontakt z firmą euworkers jest w porządku. Nie mam na co narzekać

Janusz Nowy wpis

Widzę, że od pewnego czasu nie pojawiają się żadne nowe oferty pracy, ostatnie są z 2023 r. Wcześniej dodawane były regularnie na stronie firmy i na ich FB. Wiadomo o co chodzi? Jest stała ekipa i nikogo nie potrzebują czy jak?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EU Workers? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY-NIEMCY-PÓŁNOCNA BAWARIA-UMOWA O PRACĘ? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Ja znowu myślałem o lakierniku ale nie wiem czy tutaj też nie wymagają certyfikatów ? Zastanawia mnie też czy ostatnio ktoś miał jakieś problemy z zakwaterowaniem ? Przyznam że jest to dla mnie najważniejsza kwestia, czy można godnie mieszkać bo wiadomo odpoczynek jest równie ważny. Ile dopłaca się w ogóle do mieszkania ?

Rogal

ja jechałem bez certyfikatów, jestem już prawie 8 miesięcy - mieszkania spoko, mamy pokoje jednoosobowe, firma nic za nie nie pobiera. Jest jeszcze mozliwosc przejscia na wlasne zakwaterowanie, wtedy firma podobno doplaca do wynagrodzenia 250 EUR jak dobrze pamietam ale na razie sie nie zastanawialem bo te mieszkania darmowe sa na prawde ok. Moze pomysle jak bede chcial rodzine sciagnac do Niemcowni

Czarna
@Rogal

A to się opłaca wtedy, żeby mieć własne zakwaterowanie? Nie orientuje się w kosztach, ale to nie ja szukam, tylko chłopak. Daj znać, co jest bardziej opłacalne. Zwłaszcza że mówisz, że są w porządku te mieszkania. A jakieś inne dodatki jeszcze są?

Wojciech

@pracodawca Witam. Czy posiadają Państwo jakieś ofert dla spawacza Mag bez języka? Jeżeli tak, to w jakich okolicach?

Mariusz. M

Aplikowałem do pracy na stanowisko SZLIFIERZ .Agencja ma dobre rekomendacje od byłych i obecnych pracowników dlatego mój wybór jest taki a nie inny Pozdrawiam Mariusz

Maciuuuś

Cześć wszystkim dostałem propozycję jako spawacz mag bez certyfikatu do przyuczenia i bez języka, z pracą w Chemnitz czy tam okolice, zarobki 2250e netto czy jest to wszytko prawda? Czy jest ktoś z was na tej robocie kto mógłby mi to potwierdzić? Przestraszylem się niektórych komentarzy ale wiem że ludzie też piszą bzdury jak nie potrafią przyznać swojej winny. Syn mi się rodzi za dwa miesiące, a za tą polską wypłatę nie dało się nic odłożyć więc nie ma miejsca na błędy. Po prostu nie chcę rozczarować rodziny.

Rudy
@Maciuuuś

Byłem, wiedziałem, niestety pół roku temu musiałem zjechać z powodów rodzinnych. Chętnie bym wrócił ale niestety sytuacja mi nie pozwala. Można śmiało jechać, ekipa i praca na prawdę ok. Nie wiem czy ci mówili ale mieszkanie jest w Czechach, całkiem spoko, ma to swoje plusy. Pracownicy z biura Euworkers też ok, są pomocni. Jedyny troche minus to nie ma tam nadgodzin, pracuje sie codziennie 8:45 i w piątki krócej. Dla niektórych to plus

Iza
@Rudy

Za to mieszkanie się płaci, czy opłaca je w pełni szef? :) Piszesz, że w piątki pracuje się krócej. To znaczy ile? :) Kusi mnie, aby tu aplikować... :p

Krystian

Witam, dostałem propozycje pracy spawacz mag bez certyfikatów w miejscowości Wemding i chciał bym wiedzieć jakie są warunki pracy i zakwaterowania. Czy trzeba mieć własny samochód na dojazdy do pracy. Jakie są godziny pracy ile godzin można wyrobi. I czy ktoś z was tam był czy jest i chciał bym usłyszeć opinie.

Szukają operatora wózka widłowego. Ale zastanawiam się czy na okres świąteczny przy pracy na chłodni i minusowych temperaturach do -20 stopni to dobra cena. Piszą o dobrej kondycji fizycznej. Ktoś pracował z was na tym stanowisku i może coś powiedzieć o pracy? Jest bardzo ciężka fizycznie?

Czy firma EU Workers w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Znalazłem ofertę, w której szukają spawacza TIG, podane zarobki to 2450 Euro, czy faktycznie taka stawka jest realna na start? W ofercie jest też mowa o 2-zmianowym systemie pracy, napisze ktoś w jakich godzinach dokładnie się pracuje i czy na tym stanowisku są też godziny nocne?

Kuba

Zarobisz tyle ja na produkcji dobrze zarabiam i bardzo sobie chwalę tą agencje jak i również kontakt z osobami pośrednimi z firmy same plusy jedz śmiało ????

Miki

@Stefan byłem półtora roku na kontenerach w Tagmersheim. Byłem zadowolony, spawanie Ok, kierownictwo tez. Dobry kontakt z biurem w Polsce. Nie oszukują, kasa na czas

Stefan

Witam pracował ktoś na spawaniu kontenerów w Tagmersheim jaka praca jakie warunki

Malwina

Szukają spawacza właśnie, ktoś już pytał o to stanowisko i jak się mają sprawy zakwaterowania, ale niestety nie w tej lokalizacji, w której teraz kogoś poszukują :/ Pracuje ktoś w Bawarii? Jak tam wyglądają warunki mieszkalne, pokoje to też jedynki? Widełki to 12000 - 17000 zł / miesiąc. Od czego zależy ta górna granica? Od doświadczenia, czy już w to sa wliczone jakieś premie, czy nadgodziny? Koordynator faktycznie jest na miejscu? :) Co ile są zjazdy tutaj do PL?

Eryk
@Malwina

kwatery są całkiem spoko, bywałem już na różnych projektach i tutaj kwatery w porwównaniu trzymają na prawde standard. Mamy tu wszyscy jedynki. Widełki pewnie zależą od tego na jakim projekcie kto jest i czy spawa w MAGu czy TIGu lub jeszcze ewentualnie czy ktoś robi nocki lub nadgodziny. Od początku taka jaka jest ustalona stawka, taka jest...mniej wiecej raz w roku są też podwyżki. Zjazdy to sprawa indywidualna...jedni zjeżdzają prawie co drugi weekend a niektórzy jedynie na święta...jak kto woli. Z masjterm można sie zawsze jakos dogadac co do dodatkowego wolnego

@Eryk

A odbijają z zarobków za zakwaterowanie, czy to już ich koszt? Bo czytam oferty (teraz są francuskie) i tam jets tylko o komfortowym zakwaterowaniu z pobliżu miejsca pracy, nic więcej.

Czy firma EU Workers oferuje elastyczne godziny pracy?

Królik

@Pracodawca Czy w waszych ofertach jest mozliwosc nadgodzin i czy w darmowe zakwaterowanie jest również wliczony internet czy we własnym zakresie ?

@Królik

Dzień dobry, Tak, jest możliwość nadgodzin. Wi-fi w miejscu zakwaterowania jest darmowe. Pozdrawiamy, Eu Workers

EU Workers

Dzień dobry, wszystkie nadgodziny są w tej samej stawce, różnica w płacy jest przy godzinach nocnych (jeżeli występują). Jeżeli chodzi o ilość możliwych nadgodzin, ciężko określić, ponieważ różne projekty mają różne godziny technologiczne do wyrobienia. Posiadamy oferty gdzie można wyrobić nawet 200 godzin w miesiącu. Pozdrawiamy, Eu Workers.

Wanda

Firma prężnie działa, zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest potrzebny ktoś na stanowisko Rekrutera? :) Jeśli na tę chwilę nie ma takiej oferty pracy, czy ktoś z pracowników może się ze mną podzielić jak mu się praca podoba? Jak warunki, jesteście zadowoleni? Wymagają jakichś specjalnych umiejętności czy doświadczenia?

Witam,czy mają oferty pracy dla pokojówki w Niemczech bądź we Francji?był ktoś może z tą agencją?będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi

@Marta

Dzień dobry, posiadamy oferty pracy tylko w Niemczech i niestety branży hotelarskiej nie obsługujemy

Johny

Zastanawiam się czemu moja opinia,pytanie które wczoraj tutaj zamieściłem znikło?! Tak wygląda sprawa w ofercie na malarza jest wyraźnie kwatera gratis! A w dokumęntach do wyjazdu jest 260 euro❗dalej jest przelicznik za dzień 9e z małym hakiem czyli nawet ta kwota 260 nie zgadza się przy 30 dyniowym miesiącu❗❗❗ Dwa dodatkowe ubezpieczenie z datą 1.01.2022r to żart⁉️ pytam się? Dotyczy malarz Metz❗❗❗

@Johny

Dzień dobry, pomylił Pan nas z francuską firmą o podobnej nazwie. Nie posiadamy oferty na stanowisko malarza, aktualne stanowisko to lakiernik do pracy w Niemczech. Nasze oferty w 99% posiadają zakwaterowanie opłacone przez EU Workers, a o wszelkich zmiennych informujemy już przy pierwszej rozmowie. Dodatkowo, wysyłamy indywidualne informatory do zainteresowanych osób, a w nich znajdują się wszelkie potrzebne informacje dotyczące stanowiska, zakwaterowania itd. Pozdrawiamy, EU Workers

Czesław
@EU Workers

Ta oferta na lakiernika jest nadal aktualna? Jak tak to jaka stawka jest proponowana? Jeśli chodzi o transport do pracy to też zapewniacie czy zakwaterowanie jest na tyle blisko że jest to niepotrzebne?

EU WORKERS
@Czesław

Dzień dobry Pani Czesławie, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Oferta jest aktualna. Zarobek na tym projekcie to 2200-2300 EUR Netto przy 168h. Są możliwe nadgodziny. Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) jest oddalone do 1000m, więc samochód oraz organizacja dojazdu nie są potrzebne.

Czesław
@EU WORKERS

Dziękuję za informacje. Jeśli chodzi o nadgodziny to ile ich można zrobić w miesiącu? Są dodatkowo płatne i stawka jest wyższa?

@Czesław

Dzień dobry Panie Czesławie, wszystkie nadgodziny są w tej samej stawce, różnica w płacy jest przy godzinach nocnych (jeżeli występują). Jeżeli chodzi o ilość możliwych nadgodzin, ciężko określić, ponieważ różne projekty mają różne godziny technologiczne do wyrobienia. Pozdrawiamy, Eu Workers.

Zostaw merytoryczną opinię o EU Workers - Wrocław

• Jak się pracuje w EU Workers?

Zobacz opinie na temat firmy EU Workers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU Workers?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!