Opinie o ELIX GROUP w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ELIX GROUP. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ELIX GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELIX GROUP w Wrocław

olaf

byłem zatrudniony przez pewien czas na tym stanowisku i od siebie mogę dodać że jest to bardzo prosta praca, firma ma na tyle nowy park maszynowy, że nie przysparzają przykrych niespodzianek

bartman
@olaf

ja pracowałem na takim stanowisku jeszcze w poprzedniej lokacji firmy i potwierdzam co pisze @olaf

grubsooon

słyszałem że ktoś nowy ma jako ustawiacz zacząć na mojej zmianie to chyba już fucha zajęta na szkolenia to operatorzy chyba chodzą

andy

Potwierdzam, mamy nowego kolegę "automata". Facet wygląda na dość rozgarniętego, a szkolenia są a owszem jak w każdej przyzwoitej i szanującej się firmie ;)

ro2
@andy

a może coś nieoficjalnie słyszeliście o kolejnym naborze? zależy mi mocno na zahaczeniu się w tej firmie

Sebastian

mi udało się załapać od razu po zakończeniu roku szkolnego na zwykłą pracę przy maszynie dość proste zajęcie mało noszenia trochę wciskania guzików ale bardzo fajni ludzie i nigdy nie miałem jeszcze tyle pieniędzy co teraz xD

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ELIX GROUP? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Bartul

No niestety jak komuś się wydaje, że praca sama go znajdzie to będzie ochraniał budowę za 3zł/h ;) Ja poświęciłem troszkę czasu i pracuję za 12zł/h i jestem bardzo bardzo zadowolony, czuję że to nie będzie praca dorywcza, tylko trochę czasu tam spędzę.

Bartul

W trakcie pracy w Elixie zrozumiałem, że fabryka fabryce nie równa, w tej można pracować bez wyzysku.

@Bartul

przyłączam się do wypowiedzi, wczesniej pracowałem w metalurgii na bielanach i nie było tak różowo, nie było również umowy o pracę a w elixie jest

MCryba
@007

a jak tam złapałeś pracę? w pośredniaku na szewskiej mi powiedzieli że do elixa mieli parę wolny miejsc ale rozeszły się na pniu, po przeglądnięciu tego co proponuje konkurencja w porównaniu do tej oferty z elixa to mi ręce opadły po prostu

@MCryba

Zadzwoniłem pod numer na stronie fabryki, i okazało się że mogę przyjść na rozmowę tego samego dnia, chyba trzeba "polować", masz rację z tym że przebijają ofertą np amazona ;)

Mirek N

mogę polecić pracodawcę mb elix, warunki pracy są lepsze niż się spodziewałem, wszystko jest zorganizowane w profesjonalny sposób

pracuś

ulala dostaliśmy premię za pierwszy miesiąc bez ani jednego najmniejszego błędu na wydawaniu towarów i to taką że coś czuję ze nigdy żadnego już nie zrobimy, innymi słowy podoba mi sie system marchewki :D

edi
@pracuś

my dostawaliśmy do tej pory za wyprodukowanie więcej towarów niż zakładała dzienna norma, wtedy też jest bonus do wypłaty :)

pytanie

mam pytanie czy wiecie czy dalej jest nabór? przejrzałem różne oferty i ta z tej firmy wydaje się bezdyskusyjnie najatrakcyjniejsza, chciałbym dołączyć

buraa
@pytanie

pojedyncze miejsca się trafiają, ja załapałam się na halę produkcyjną ostatnio i muszę powiedzieć że się z tego cieszę bo praca zapowiada się na prawdę sympatycznie

Adam Bury
@pytanie

Witam serdecznie. Wysłałem aplikację do Państwa. Posiadam doświadczenie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Pozdrawiam. Adam Bury

Chmielowiec

Chciałem potwierdzić dla wszystkich zainteresowanych, że rzeczywiście wypłacają przyzwoite pieniądze w terminie i nie przygniatają obowiązkami ponad możliwości, czyli dokładnie tak jak było w ogłoszeniu. Jestem aktualnie na "okresie próbnym" (przed podpisaniem umowy o pracę) i wszystko przebiega pozytywnie.

Jakub

bardzo przyzwoite warunki na dobrą sprawę, zatrudniłem się niedawno i myślałem że nie będzie się dało wytrzymać w te upały przy maszynie a okazało się że przyjemniej jest tam niż na dworze ;p pierwszą wypłatę dostałem dwa dni temu czyli dokładnie wtedy kiedy miała być i co ciekawe wyższą niż wyszło mi z mojego mnożenia stawki przez godziny, oby tak dalej :)

jess-hyde
@Jakub

Dalej będzie jeszcze lepiej, mówię Ci to jako osoba z większym stażem w mbelixie :)

marko

jakby ktoś był zainteresowany to mamy ostatni wakat na logistyce, a praca wygoooodna

pytanie

mam pytanie czy system tych premii za normę o którym tu ktoś pisał się sprawdza? w sensie rzeczywiście często zdarza się więcej zarobić niż 13?

Majk023
@pytanie

Zależy od twojego samozaparcia i ludzi którzy pracują bezpośrednio z Tobą przy danym zleceniu/produkcie. Ogólnie w mojej opinii jest bardzo łatwo, my mamy co drugi miesiąc mniej więcej stawkę 15zł/h, sporo z siebie dajemy ale satysfakcja jest duża przy wypłacie :) Ogólnie system istnieje nie tylko na papierze.

pakowacz
@Majk023

u nas jest podobnie, nie mają wyśrubowanych norm, łatwo jest wyrobić

MOSTOWY
@Majk023

JA ZARABIAM WIECEJ A TEZ JESTEM TAM NA PRODUKCJI

Maggie

Ja pracuję w administracji od 2 miesięcy i praca prawie dokładnie jak moja poprzednia w tej branży, czyli na dobrą sprawę jak wszędzie przy biurku ;) 7-15 albo 8-16 codziennie, można sobie wybrać, typowa papierologia, pensja jest punktualnie

asia

mam pytanie pracuje sie codziennie czy pon-pt? i jak wyglada sprawa nagdogin? kiedy mozna je brac?

@asia

niedziele zawsze są wolne, a w sobotę można przyjść ale nie trzeba (właśnie opcja na nadgodziny dobra) i wtedy stawka wgl jest 15zł na h, wszyscy pierwszą zmianę teraz robimy 6-14 to cały dzień wolny jest

yu

13 zł brutto za godzine i to na akord;/.Tu powinna być umowa o prace a nie zlecenie bo to łamanie kodeksu pracy!

@yu

na akord by było gdybyś nie dostał tych 13 zł jeśli czegoś nie zrobisz, a przecież motyw jest taki że 13 masz zagwarantowane a "akord" to premia, chyba że nam inne umowy wystawili

Majk023
@dubioza

Ja mam tak samo, inaczej nie można w Mb Elix tak mi się wydaje.

Narwany Grzybiarz

Ja z zupełnie innej beczki. Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem przyjemność pracować w tej firmie, za wszystko co udało nam się zrobić/popsuć w tym czasie. "Sfilcowaną Rzęsę", wszystkich pracowników na produkcji, oraz kierownika o którym nikt jeszcze nie napisał więc ja to zrobię - wódki razem nie piliśmy i trzeba to nadrobić :P Pozdrawiam i życzę sukcesów Dariusz Białek

steliocontos

serio płacą 13zł na godzinę nowym pracownikom czy to tylko ściema żeby się zatrudnić?

matys
@steliocontos

podscrolluj sobie do góry, serio jest 13 i nie ma opcji dostać mniej

swietaprawda

łolaboga a gdzież to sie podziały wszystkie komentarze? prawda za bardzo zabolała i trzeba było usunąć?? :) Brawo, pełen profesjonalizm!

marko
@swietaprawda

gdyby pracodawcy mogli usuwać komentarze to na tym portalu byłoby z 5 wpisów.. co za firmy bym nie klikną to hejty hejty i hejty.. albo z rynkiem pracy coś jest mocno nie tak, ale bardziej prawdopodobne że z polakami..

jędrekW
@swietaprawda

trochę jesteś naiwny kolego (lub koleżanko) - myślisz że komuś z firmy chce się usuwać opinie i dodatkowo ten portal na to pozwala? Nie sądzę. A ty coś taki pokrzywdzony? Podpisał byś się chociaż normalnie to bym chociaż wiedział czy spotkaliśmy się na produkcji. Trochę odwagi :)

wachu
@jędrekW

Widać konkurencja chce im zrobić czarny PR. Widać że działają sprawnie bo szczerze powiem jak czytam, co tutaj niektórzy wypisują to aż mi się wierzyć nie chce. Nie wspominając o tym że wiele tzw złych opinii jest z palca wyssana i opisywane tutaj rzeczy nigdy się nie zdarzyły a dodam że pracuję już tam od roku i na pewno bym o tym wiedział ;)

nie
@wachu

Bo konkurencja nie ma co robić, tylko wypisywać tutaj bzdury. Poszedł przelew do administracji portalu, to i blisko setka negatywnych komentarzy poleciała z hukiem. Widocznie nie mogli już znaleźć rąk do pracy. Nie bądźcie naiwni. Prawdy nie da się wymazać gumką. Nie ci pracownicy, to kolejni napiszą jak jest.

@nie

a czemu poleciały też moje, gdzie pisałem że jestem zadowolony? miejsce na prawdę nie jest złe, a wręcz dobre, to z ludźmi przyzwyczajonymi do życia z zasiłków jest problem..

Widziałam ogłoszenia, że szukają ludzi na produkcję i zastanawiam się czy kobieta da sobie tam radę? Oferta wydaje się bardzo kusząca.

jędrekW
@Monika

Monika pracuje u nas sporo kobiet więc na pewno dasz sobie radę ;)

barnabasz
@Monika

ja już o tym tutaj pisałem, poradzisz sobie spokojnie, produkty są leciutkie, a maszyny obsługuje się guzikami a nie siłą mięśni :D

Zostaw merytoryczną opinię o ELIX GROUP - Wrocław

• Jak się pracuje w ELIX GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy ELIX GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

ELIX GROUP