iwoca ltd

Śląskie

Opinie o iwoca ltd

Jakub

Możecie podpowiedzieć co aktualnie słychać w firmie? Chciałbym aplikować i sądziłem, że na forum dowiem się coś więcej. Czy warto starać się o pracę?

Patrycja

Czym dokładnie zajmuję się Broker Relationship Manager? Czy na takie stanowisko ciężko się dostać? Jakie trzeba mieć doświadczenie i na jakim poziomie trzeba znać język angielski? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy chcą aplikować.

kiss

Hej, wiecie czy będzie można znaleźć zatrudnienie u nich chociażby jako polish-english account manager? Chętnie bym się załapał, bo zarobki są pewnie adekwatne do powierzanych zadań.

Zostaw opinię o iwoca ltd - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iwoca ltd