Stalmi Konstrukcje Stalowe Cezary Świerczyński

NIP: 7691769148 REGON: 590000460

Stalmi Konstrukcje Stalowe Cezary Świerczyński

Opinie o Stalmi Konstrukcje Stalowe Cezary Świerczyński

Tuba

Dno, firmy juz nie ma chyba.

Możecie opisać nową sytuację Stalmi Cezary Świerczyński? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

brak

a co jest z tą firmom jak ktoś może szczegółowo opisać ???

stalmi

Ciekaw jestem czy właściciel może spojrzeć rano w lustro? a jak patrzy to kogo widzi? można mu tylko życzyć dużo szczęścia bo raczej na rozum już za późno w tym wieku.

ktos

Nie pracujcie u tego typa. Produkowane produkty są również marnej jakości.

Zostaw opinię o Stalmi Konstrukcje Stalowe Cezary Świerczyński - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalmi Konstrukcje Stalowe Cezary Świerczyński