Lubas Poliuretany Sp. J. Wiesław Lubas, Lubomir Lubas, Mariusz Lubas

Kujawsko-pomorskie

Opinie o Lubas Poliuretany Sp. J. Wiesław Lubas, Lubomir Lubas, Mariusz Lubas

kuuba

widze, że teraz firma nie prowadzi już rekrutacji, ale nadal można u nich dobrze zarobić z tego co słyszałem, średnia zarobków to 3 tys, dobrze słyszałem? No i z ostatnich rekrutacji jest tylko ta jako export manager, ale to już miesiąc temu się skończyła.

Zostaw opinię o Lubas Poliuretany Sp. J. Wiesław Lubas, Lubomir Lubas, Mariusz Lubas - Kujawsko-pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubas Poliuretany Sp. J. Wiesław Lubas, Lubomir Lubas, Mariusz Lubas