Lagierski Klinkerbau GmbH & Co. KG

Neckarsulm

Opinie o Lagierski Klinkerbau GmbH & Co. KG

Marek

Tak potwierdzam to co powyżej niby niemiecka firma z polskimi standardami nie polecam .

Danielos

No więc tak, praca masakra duzo godzin w dniu, jesteśmy w Niemczech tutaj się pracuje po 8godzin a nie po 11-12, normalnie w Niemczech pracuje się 40 tygodniowo, praca nawet w soboty normalnie tutaj niemckie ekipy pracują do piątku do 12. Start od 10euro brutto czyli to jest 6.60 netto bardzo bardzo mało normalnie w niemieckich firmach na budowiesię zaczyna od 16.70brutto, brak diet, wszyscy pracownicy to jedno wielkie nieporozumienie alkoholicy i cpuny, jak najdalej od takich firm i Polaków za granicą

demon

Metry metry metry nic wiecej sie nie liczy. Z kablowaniem sie zgadzam. Majster R... Bóg i władca. Ogólnie nikomu nie polecam.

na 50 osob 45 kabluje... ogolnie wypłacalna firma... Boss polak kombinator zero kasy za urlopy zadnych diet..mrozowe oszukane.. przy podpisaniu umowy odrazu podpisujesz wymeldowanie tak na przyszłosc...

...

Nie polecam wypłacalni może i są ale warunki pracy są raczej słabe wzajemne kablowanie na siebie. wygórowane wymagania szefa. ogólnie nieciekawa atmosfera.

Król

Może ktoś coś napisać na temat tej firmy? Czy wyplacalna jest?

holek

nie uważam , żebyście mieli w tym przypadku rację. Z tego co mi wiadomo to u murarzy najbardziej liczą się umiejętności. Po co im w ogóle język do pracy tam

Zostaw opinię o Lagierski Klinkerbau GmbH & Co. KG - Neckarsulm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lagierski Klinkerbau GmbH & Co. KG