Opinie o HEMERBAU w Lubelskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HEMERBAU. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HEMERBAU o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HEMERBAU w Lubelskie

Gustaw Nowy wpis

Widziałem informację, że jest zamknięte na stałe, czy wiecie co się stało?

Michał b Nowy wpis

Super produkty

Marta Nowy wpis

Obecnie można za pośrednictwem specjalnego formularza przystosowanego właśnie do aplikowania, zgłosić swoją chęć udziału w rekrutacji na stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży. Jak wygląda proces wdrożeniowy pracownika na stanowisku kierowniczym w HEMERBAU?

Marta Nowy wpis

@Hellgunia_de jesteś aktualnym pracownikiem HEMERBAU? Możesz napisać forumowiczom więcej szczegółów na temat samych warunków zatrudnienia? @John aktualnie nie widać rekrutacji do pracy w firmie, czy sytuacja w firmie uległa zmianie?

Firma HEMERBAU poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
także

Najważniejsze jest to, że nie ma rotacji wśród pracowników. Widocznie regionalnym kierownikom sprzedaży czy doradcom techniczno-handlowym odpowiadają bieżące warunki w firmie jak i zarobki im zapewnione. Ale czy wypłata jest terminowa? Dzięki za odpowiedź

John
@także

Nie ma rotacji w tej firmie? Hahahaha chłopie skąd Ty żyjesz? W przeciągu roku 2016 odwiedziło mnie 4 różnych handlowców z "hemerbauera- dżureksa". Handlowcy nie byli dłużej w tej firmie niż 3 miesiące. Wiec daje to do myślenia....

Hellgunia_de
@John

Zgoda w 100% John! Cały czas szukają regionalnych "kierowników" hahaha. Oczywiście to jurex. Praca jest prestiżem: auto typu corsa lub cytryna C2, komórka z czarnym wyświetlaczem i to wszystko okraszone wspaniałym szefunciem który tylko kombinuje żeby przewalic cię na hajs. Produkty świetne! Jeśli jakimś cudem uda sie to gdzieś wcisnąć, to nikt tego nie kupuje dalej i towar albo się skawali albo terminuje. Prawie sie udusilem ze smiechu jak zobaczyłem opis na stronie hemerbau.de że mają jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych - chyba na własnym placu na ul. Strefowej.

Zostaw merytoryczną opinię o HEMERBAU - Lubelskie

HEMERBAU