HEMERBAU

Lubelskie

Opinie o HEMERBAU

Marta

Obecnie można za pośrednictwem specjalnego formularza przystosowanego właśnie do aplikowania, zgłosić swoją chęć udziału w rekrutacji na stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży. Jak wygląda proces wdrożeniowy pracownika na stanowisku kierowniczym w HEMERBAU?

Marta

@Hellgunia_de jesteś aktualnym pracownikiem HEMERBAU? Możesz napisać forumowiczom więcej szczegółów na temat samych warunków zatrudnienia? @John aktualnie nie widać rekrutacji do pracy w firmie, czy sytuacja w firmie uległa zmianie?

także

Najważniejsze jest to, że nie ma rotacji wśród pracowników. Widocznie regionalnym kierownikom sprzedaży czy doradcom techniczno-handlowym odpowiadają bieżące warunki w firmie jak i zarobki im zapewnione. Ale czy wypłata jest terminowa? Dzięki za odpowiedź

John
@także 06.08.2016 12:46

Nie ma rotacji w tej firmie? Hahahaha chłopie skąd Ty żyjesz? W przeciągu roku 2016 odwiedziło mnie 4 różnych handlowców z "hemerbauera- dżureksa". Handlowcy nie byli dłużej w tej firmie niż 3 miesiące. Wiec daje to do myślenia....

Hellgunia_de
@John 21.01.2017 08:48
Nie ma rotacji w tej firmie? Hahahaha chłopie skąd Ty żyjesz? W przeciągu roku 2016 odwiedziło mnie 4 różnych handlowców z &quo...

Zgoda w 100% John! Cały czas szukają regionalnych "kierowników" hahaha. Oczywiście to jurex. Praca jest prestiżem: auto typu corsa lub cytryna C2, komórka z czarnym wyświetlaczem i to wszystko okraszone wspaniałym szefunciem który tylko kombinuje żeby przewalic cię na hajs. Produkty świetne! Jeśli jakimś cudem uda sie to gdzieś wcisnąć, to nikt tego nie kupuje dalej i towar albo się skawali albo terminuje. Prawie sie udusilem ze smiechu jak zobaczyłem opis na stronie hemerbau.de że mają jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych - chyba na własnym placu na ul. Strefowej.

Zostaw opinię o HEMERBAU - Lubelskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEMERBAU