Whisky shop

Opinie o Whisky shop

Pracowałam w tej firmie dwa lata. I jak chyba w każdej firmie są jakieś wady i zalety . Jeśli chodzi o zalety to napewno było nią wynagrodzenie. Oczywiście na które trzeba było pracować ciężko, dodatkowe szkolenia i wyjazdy to dodatkowy plus , ale na tym koniec. Praca dla ludzi odpornych psychicznie, bo ile można znieść krzyki pani dyrektor, i tylko słuchać ze wszystko źle się robi mimo tego że człowiek się cały czas starał jak tylko mógł. Ogromne wymagania i ciągła presja z nacieskiem na wysoką sprzedaży . Jeśli coś nie tak po myśli przełożonych lecisz z pracy. Praca dla ludzi o mocnych nerwach z parciem na duże pieniądze

Sid

Stanowczo odradzam pracy w tym sklepie Pracowników traktuje się jak debili. Bardzo nie mili właściciele. Jedno wielkie chamstwo i brak profesjonalizmu!!!

Zostaw opinię o Whisky shop - Leszno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Whisky shop