FAST IT Sp. z o.o. Sp. k.

Pomorskie

Opinie o FAST IT Sp. z o.o. Sp. k.

Iza

@TakiTam a czy zgłaszałeś to, że nie dostałeś zapłaty za nadgodziny? Nie był to tylko Twój jednorazowy przypadek? Ważne, by to sprawdzić, żeby miały jasną sytuację osoby wchodzące na wątek o FAST IT.

TakiTam

Wyzysk jak nigdzie nie polecam, za nadgodziny nie płacą, o podwyżkę raczej trudno - szczególnie nie polecam współpracy z Panem Markiem

frd

Hej, ale wiadomo jak bardzo płatne sa te praktyki w dziale finansowym? Nie ukrywam, że fajnie by było podjąć u nich zatrudnienie, zwłaszcza, że realcje opierają się na przyjacielskich relacjach.

Zostaw opinię o FAST IT Sp. z o.o. Sp. k. - Pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAST IT Sp. z o.o. Sp. k.