GRAF-POZ S.A.

Batorowo

Opinie o GRAF-POZ S.A.

Gaf sort poz

Firma ,żenada doprowadzić taką drukarnię do ruiny ,nikt nic nie wie obiecanki cacanki ,przez pseudo dyrektora pana Roberta J. co do premii wydajności itp a pózniej zapomniałem ,ale przed prezesem udaję co to nie on jak dobrze się zna i interesuję wszystkim ,a zwłaszcza jego piękna córka ,która tak naprawdę na niczym się nie zna ,chodzi z arkuszami kartonu i jest tak dobrze wychowana ,że nawet dzień dobry nie powie .Powodzenia w dalszym rozwoju firmy inwestycyjnej przez osoby takie jakie są brawooooooo ,na spotkanie w programie "i'm sorry "jest już po .POZDRAWIAM,Chcesz zostać wyjebany zatrudni się nowe motto tego zakładu:)

pr

Do Ja, czy ty nie jesteś podstawiony przez M.P. Co ty za brednie wygadujesz. Firma wypłaca na czas. Atmosfera w pracy jest ok. Widać, że po sprzedaży zmiany idą w dobrym kierunku.

marian
@pr 30.07.2016 09:41

w dobrym kierunku? do upadku ....to też jakiś kierunek.

Ja

Ludzie unikajcie tej firmy. Firma spadła na na dno! Brak premii to podstawa( tylko na umowie). Starzy pracownicy robią za marne pieniądze a nowych przyjmują za większą stawkę ale tylko na czas próbny. Firma po prostu nie ma pieniędzy na wypłaty. Planowanie pracy to jedna wielka porażka. Kierownicy bardziej się przejmują o koszenie trawy itp. Więcej ludzi chodzi tam w fartuchach niż pracowników i każdy rządzi. Niedługo cała Ukraina tam będzie pracowała czyli drukowała , sztancowała itp.... Firma to jeden wielki SYF i nic więcej. Narzekała się na Pana M.P ale on jedyny umiał dobrze zapłacić. Nie polecam tej firmy nikomu.

czerwona sukienka

UWAGA! Opinie zostały poprzestawiane i pousuwane z 30 zrobiło się 9

Zostaw opinię o GRAF-POZ S.A. - Batorowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAF-POZ S.A.