Opinie o We can do HR sp. Z.o.o

czzarny

Witam mm od nich oferte pracy jako budowlaniec napisz ktoś coś wiećej o tej firmie czy dać sobie spokój pozdrawiam.

Harry

Umowa nie dla pracownika za wszystko odpowiadasz , pieniędzy nie dostaniesz wcześniej niż po 6 tygodniach, zaliczki tylko po 500zł a pozostały czas jesteś bez pieniędzy, po zakończeniu kontraktu czekasz następne 5-6 tygodni, maja czas do 25 następnego miesiąca po zakończeniu umowy na wypłacenie pieniędzy , nie uznają innej formy kontaktu niż e-maile a z tego co wiem nie wszyscy w Szwecji maja do Internetu dostęp, nie polecam

Andrzej
@Harry 20.03.2017 17:39

Witam szukam osób które pracowały do firmy czy agencji We Can Do HR w Szwecji i bardzo bym prosił o informacje o tej placówce jak by ktoś wiedział, czy warto się tam zatrudniać czy nie. Dziękuję i pozdrawiam za informacje

Andrzej

john

pracowalem dla nich jako monter rusztowan i nie polecam zwlekali z wyplaceniem pieniedzy i zwodzili, poprostu nie mieli checi wyplacic kazdemu z nas kasy. Do tego na pytanie czy sa to fasady, czy przemysl odpowiadali, ze nie wiedza, na miejscu oczywiscie okazalo sie ze sa to nieszczesne fasady i zapieprz co nie miara. Po skonczonym kontrakcie, jak doszlo do rozliczenia, obsluga ze strony firmy stala sie nie mial i jeden z wlascicieli zaczal wydzierac morde i klamac ze przelewy juz poszly i ze wszystko zostalo uregulowane, niestety walczylismy z nimi ponad miesiac bedac bez srodkow do zycia. Co do samego hotelu, warunki tragiczne mieszkanie po 4 w pokoju, sa to warunki nie do przyjecia nieludzkie. Przestrzegam przed ta firma i nie polecam.

Tom

Dziwni ludzie dziwne miejsce. Lepiej ich unikać.

J. Komas

Firma chwast

XXX

Wszystkie komentarze usunęli. Śmiech na sali

Zostaw opinię o We can do HR sp. Z.o.o - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie We can do HR sp. Z.o.o