We can do HR sp. Z.o.o
2 13

Opinie o We can do HR sp. Z.o.o

Maro

Warunki tragiczne powinni siedziec za to ze ludzi wykorzystuja

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w We can do HR sp. Z.o.o? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Witold
@Administrator 25.02.2018 09:54

Przedewszystkim unikac nie jechac ja umowe podpisalem z przemysla do gdyni na rozmowe jechalem zakupy za 1000 pln zrobilem 3 dni przed odlotem mnie zadzwonili ze nie jade a kiedys kolega byl to wstrzymuja kase na koncu zeby podpisac. Nowa umowe oszusci

Kamil

Czy na forum są osoby, które mogą się podzielić informacjami na temat firmy We can do HR? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę, czy są diety za każdy przepracowany dzień? Jak wyglądają warunki zakwaterowania i dojazdu do pracy? Czy przez cały okres zatrudnienia firma We can do HR służy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą. Czy wymagana jest znajomość języka?

Adam F.

Siemka mam pytanie odnośnie pracy w Szwecji. Chodzi mi o warunki pracy i zakwaterowanie oraz czy pieniądze które za godziny powinni wypłacać należnej wypacają czy po pierwszym kontrakcie można szybko spodziewać się na następny kontrakt. Ile godzin miesięcznie się pracuje oraz jak z zjazdami do Polski. Proszę o prawdziwe informację zamierzam podjąć kroki i skontaktować się z agencją w celu wyjazdu

czzarny

Witam mm od nich oferte pracy jako budowlaniec napisz ktoś coś wiećej o tej firmie czy dać sobie spokój pozdrawiam.

Harry

Umowa nie dla pracownika za wszystko odpowiadasz , pieniędzy nie dostaniesz wcześniej niż po 6 tygodniach, zaliczki tylko po 500zł a pozostały czas jesteś bez pieniędzy, po zakończeniu kontraktu czekasz następne 5-6 tygodni, maja czas do 25 następnego miesiąca po zakończeniu umowy na wypłacenie pieniędzy , nie uznają innej formy kontaktu niż e-maile a z tego co wiem nie wszyscy w Szwecji maja do Internetu dostęp, nie polecam

Andrzej
@Harry 20.03.2017 17:39

Witam szukam osób które pracowały do firmy czy agencji We Can Do HR w Szwecji i bardzo bym prosił o informacje o tej placówce jak by ktoś wiedział, czy warto się tam zatrudniać czy nie. Dziękuję i pozdrawiam za informacje

Andrzej

john

pracowalem dla nich jako monter rusztowan i nie polecam zwlekali z wyplaceniem pieniedzy i zwodzili, poprostu nie mieli checi wyplacic kazdemu z nas kasy. Do tego na pytanie czy sa to fasady, czy przemysl odpowiadali, ze nie wiedza, na miejscu oczywiscie okazalo sie ze sa to nieszczesne fasady i zapieprz co nie miara. Po skonczonym kontrakcie, jak doszlo do rozliczenia, obsluga ze strony firmy stala sie nie mial i jeden z wlascicieli zaczal wydzierac morde i klamac ze przelewy juz poszly i ze wszystko zostalo uregulowane, niestety walczylismy z nimi ponad miesiac bedac bez srodkow do zycia. Co do samego hotelu, warunki tragiczne mieszkanie po 4 w pokoju, sa to warunki nie do przyjecia nieludzkie. Przestrzegam przed ta firma i nie polecam.

Tom

Dziwni ludzie dziwne miejsce. Lepiej ich unikać.

J. Komas

Firma chwast

XXX

Wszystkie komentarze usunęli. Śmiech na sali

Zostaw opinię o We can do HR sp. Z.o.o - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie We can do HR sp. Z.o.o