e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa

Nowy sącz

e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa

Opinie o e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa

nowy

Pracowałem w agencji jakiś czas temu dość długo. Zarobki to żart w stosunku do wymagań i ilości pracy która trzeba wykonać. Premie przyznawane są zależnie od widzimisiow szefowej, jak coś jej nie pasuje to zdarzało się że była mniejsza.. Zachowanie szkolne w stosunku do pracowników. W lokalu brak klimatyzacji. Szef ma swój wiatrak, ale jak na polu było 35 stopni albo wiecej szefostwo nic z tym nie robiło, trzeba było laskawie przynieść swoje wiatraki.. Co do premii ( chyba sobie szefostwo nie zdaje z tego sprawy ) niezależnie czy pracowałeś na full i twoja firma miała ogromne dochody czy robiłeś wszystko na odwal się była podobna, więc po co się starać? W agencji tego typu powinno ustalać się premie od tego ile sobie wypracujesz, a nie jaki humor ma szefowa..

Piotr

Agencja dotychczas spisuje się na prawdę świetnie. Widać efekty pozycjonowania, a także ruchu na stronie. Agencja Promocyjno - Reklamowa E-prom rewelacyjnie wywiązuje się umowy i ze swoich obowiązków. Polecam!

Zostaw opinię o e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa