e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa

e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa
3 18

Opinie o e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa

Aleksandra

@Anna czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź w bardziej merytoryczny sposób? Piszesz, że odradzasz pracy w firmie e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa, jestem ciekaw jakimi kryteriami się posługujesz. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

MonikaNS -
@Aleksandra 16.07.2018 15:09

Nowy, dlaczego jak jest tak źle to są tam osoby które pracują kilka lat? Może mają wyższe stawki. Dla mnie jesteś niewiarygodny, gdyż Twoje uzasadnienia są płaczem przedszkolaka. Że szefowa ci premie urwała (przypuszczam że zawaliłeś coś to była mniejsza, albo że klimatyzacji nie ma (budynek mógł być wynajmowany, nie zawsze da się założyć klimatyzację), jeszcze piszesz że pracowałeś raz na odwal się a raz dobrze, zostawię bez komentarza. Przedstawię się: Pracuję jako osoba zajmująca się rekrutacją pracowników do firm. Do e-promu podesłałam 6 osób z czego z tego co wiem pracuje tam do dzisiaj 2 osoby i wiem też na jakich warunkach pracują. Postanowiłam się odezwać gdyż rekrutując dla firm pracowników, muszę też zapoznawać się z opiniami na temat firm. Nie będę się rozpisywała, ale przypuszczam że Nowy to zwykły przeciętniak z ambicjami i z wysokim ego, chowający się za anonimowością pozdrawiam wszystkich Monika ( rekrutacje )

Anna

Profesjonalna firma. Polecam wszystkim.

nowy

Pracowałem w agencji jakiś czas temu dość długo. Zarobki to żart w stosunku do wymagań i ilości pracy która trzeba wykonać. Premie przyznawane są zależnie od widzimisiow szefowej, jak coś jej nie pasuje to zdarzało się że była mniejsza.. Zachowanie szkolne w stosunku do pracowników. W lokalu brak klimatyzacji. Szef ma swój wiatrak, ale jak na polu było 35 stopni albo wiecej szefostwo nic z tym nie robiło, trzeba było laskawie przynieść swoje wiatraki.. Co do premii ( chyba sobie szefostwo nie zdaje z tego sprawy ) niezależnie czy pracowałeś na full i twoja firma miała ogromne dochody czy robiłeś wszystko na odwal się była podobna, więc po co się starać? W agencji tego typu powinno ustalać się premie od tego ile sobie wypracujesz, a nie jaki humor ma szefowa..

Marro87
@nowy 25.01.2018 00:24

Nowy musiał być niedoceniany albo zmyśla. Pracuję tam 6 miesięcy i jest spoko.

Aleksandra

@Ktoś a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Jeśli ktoś z pozostałych użytkowników wie, jakie są warunki pracy u tego pracodawcy, niech też się taką informacją podzieli.

Aleksandra

@Ktoś 2 czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź w bardziej merytoryczny sposób? Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Ktoś 2
@Aleksandra 05.07.2018 00:28

czemu pytasz? Zależy ci na pracy tam? Znam tą firmę, pracowałem tam 1 rok. Napisałem wcześniej aby nie przesadzać z opiniami, bo znam tych ludzi i widziałem ich zaangażowanie. Zarówno większej części pracowników jak i właścicieli. Za mojej kadencji przewinęło się 4 osoby. Wylecieli ci którzy nie bardzo kumali. Stawia się tam na poziom. Przyznam że sam tam zawaliłem.

Ktoś

Jeśli jesteś ciekawy to sprawdź ta agencje,ale więcej zarobisz na kasie w popularnym hipermarkecie niz tam

murcyk
@ARK 02.07.2018 15:10

Komentarze bardzo wiarygodne jak pisze je szef albo szefowa ;)

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa? Podzielcie się tymi informacjami.

Ktoś 2
@Administrator 17.06.2018 09:42

o ile są wiarygodne

Aleksandra

@nowy, piszesz, że premia jest zależna od humoru pracodawcy, a w jaki sposób jest uregulowana na umowie? Bo przecież e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa podpisując z Tobą na początku umowę, musiało ustalić warunki pracy i pewnie ten aspekt też określili, pytanie tylko w jaki sposób?

nowy
@Aleksandra 15.05.2018 18:16

premia nie jest regulowana na umowie, na umowie zależne od czasu w którym pracowało się była umowa ma najniższa krajowa albo zlecenie / zlecenie ma pół etatu. Premia nie była zapisana w umowie. Określili premie, że jest. Później wyszło dopiero jak to było, zarobki w granicach 2000, za osobę ze znajomością języków to śmiech na sali.

Piotr

Agencja dotychczas spisuje się na prawdę świetnie. Widać efekty pozycjonowania, a także ruchu na stronie. Agencja Promocyjno - Reklamowa E-prom rewelacyjnie wywiązuje się umowy i ze swoich obowiązków. Polecam!

Zostaw opinię o e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa