Norauto - Katowice, Żory, Bielsko-Biała

Opinie o Norauto - Katowice, Żory, Bielsko-Biała

RudolfZ

Od 2009 roku nic sie nie zmieniło. Zarobki bardzo "przecietne" ale pewne, to niektórych trzyma przy pracy. Praca w weekendy bez dodatków czy premii. Zazwyczaj 3 weekendy pracujące, 1 wolny. Bardzo dużo pracy przez ok. 8-9 miesięcy. 3 miesiące troche luźniejsze, co nie znaczy ze jest mało pracy. Skromne kadry co jest problemem w okresie wakacyjnym. Duża rotacja pracowników na sklepie czy warsztacie.

ali

zarobki marne praca w weekendy a w tygodniu w nienormalnych godzinach [usunięte przez moderatora]dobrze że już mnie nie ma w tej firmie

Zostaw opinię o Norauto - Katowice, Żory, Bielsko-Biała - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norauto - Katowice, Żory, Bielsko-Biała