Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini

Opinie o Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini

była masa pracownicza

Cóż przecież P.Bednarek nigdy nie cenili specjalistów przykłady można mnożyć jak ludzie po 3 latach dziwnie znikali i to specjaliści z różnych działów, było wiadomo że brak socialu , że pensje śmieciowe, że brak nadgodzin bo darmowe , że przerzucanie między firmami byle nie dać umowy na stałe bo liczy się zarobić na innych, to czego się spodziewaliście że jak kryzys to będzie jakaś klasa cokolwiek . Przecież oni zaraz zatrudnią kolejne osoby bez doświadczenia i jakoś to będzie, jedno jest pewne ta paniusia od psedorekrutacji co nie zna się na niczym a już na pewno na rekrutacji, zawsze znajdzie kogoś bez doświadczenia . To że skłamali na spotkaniu tak szczerze ktoś się spodziewał że nie będą oszukiwać nawet prosto w oczy , zadajcie sobie pytanie dlaczego tam nigdy pracownik nie dostaje oprócz pensji na konto informacji na papierze co ile i za co , bo został by dowód i każdy mógłby sobie policzyć a tak odbijasz się od ściany bo tej dziewuchy które pracują w księgowości reagują krzykiem i agresją . Nie warto , nikt nie powinie tam pracować .

załamana

teraz to ta firma przeszła samą siebie,dziś 10.04.2020 przelali pracownikom pensje za marzec( gdzie normalnie pracowali) wypłaty 30-50% mniejsze i mówią jak sie komuś nie podoba niech zwolni się sam....nie stać Was na pracowników to sami ich zwolnijcie ....poza tym wszystko wina umów które są bardzo nie uczciwe...podstawa -najniższa krajowa plus premia (nie określona w żaden sposób na piśmie).Ale kasa potrzebna na budowę kolejnego salonu,bo ciągle.... mało i mało.

załamany
@załamana

Potwierdzam opinie załamanej w 100 % pensje ucięte o 40 %. Podejście kadry kierowniczej do zwykłego pracownika jest poniżej krytyki, odradzam tę ''firmę'' wszystkim którzy chcą tam znaleźć normalną i uczciwą pracę.

Kiełbasa
@załamany

To ktoś tam liczy na normalną uczciwą pracę? Kiedys byłem - mówili będzie super, po czym dostałem umowę tak lipną że nie wiedzialem ile tak naprawdę dostanę. Podziękowałem, niech dalej szukają fra.... wiecie o co chodzi....

Kowalski

Miejsc pracy gorzej niż słabe jeśli chodzi o Grupa Bednarek / Premium Arena, rotacja jak ktoś wcześniej napisał jest i zawsze będzie w skali nie wyobrażalnej , przyjmują ludzi bez żadnego doświadczenia, wykształcenia więc jak ktoś nie umie nic to idealne miejsce pracy dla niego i mieszka z rodzicami co go utrzymają , pensja też gorzej niż słaba .

Elżbieta
@Kowalski

A czy w dziale księgowości Grupy Bednarek/Premium Arena również jest tak duża rotacja? Rzeczywiście potwierdza się to, o czym piszesz z doświadczeniem, bo na stanowisku asystenckim nie jest ono wymagane. Ktoś może określić, na jakie zarobki się tam konkretniej mam nastawiać?

@MarianK
@Elżbieta

W dziale księgowym jak w całej grupie jest rotacja szczególnie jeśli chodzi o stanowisko asystentki, pensja minimum lub mniej , zresztą pensje w dziale księgowym w Grupy Bednarek/ Premium Arena to jakaś kpina, sprzątaczki pewnie w korporacji zarabiają więcej , więc jak nic nie umiesz, nie masz żadnych oczekiwań finansowych to praca idealna dla Ciebie, dodatkowo oczywiście firma nie inwestuje w pracowników, brak opieki medycznej czy np.karty multisport

Mirosław
@@MarianK

Brak benefitów i pensja na niezbyt wysokim poziomie jak piszesz to faktycznie niedogodność. Czy jest możliwość, żeby wystąpić o podwyżkę i dzięki temu poprawić finansowe warunki kontraktu?

Kiedys pracowalem
@Mirosław

Mirosławie oczywiście, że możesz wystąpić o podwyżkę, ale w odpowiedzi dostaniesz wypowiedzenie :)

VW
@Mirosław

Możliwość rozmowy jest zawsze, efektów rozmów brak lub nawet pogorszenie sytuacji. Pracownicy na umowie mają wpisaną pensje najniższa krajową + premia uznaniowa, która nie jest nigdzie oficjalnie napisana/podana. W dodatku pensje gorsze niż na produkcji, z tym plusem dla produkcji, że mają pełne benefity, których w tej firmie jest kompletny BRAK.

Czy można w Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini liczyć na jakieś dodatki?

on

Tak. Możesz liczyć na zwolnienie.

Specjalista ds. Marketingu

Rekrutacja miała na celu uświadomienia mnie, że nic nie potrafię. Sam zatrudniam pracowników i brzydziłbym się spojrzeć w lustro traktując tak drugą osobę. Zadają pracę domową, która zajęła ok 20h, projekty graficzne, odpisy, artykuł, scenariusz i pare innych. Nawet nie potrafią odpisać na maila z informacją o zakończonej rekrutacji w stosunku do mojej osoby.

Pytania o wszystko i o nic. Bez konkretnego planu na rozmowę, strasznie chaotycznie, w atmosferze na niskim poziomie.

BMW F10

NIE POLECAM.DZIECHCIARZE , PAPROKI , AUTO DO POWAŻNYCH POPRAWEK !!!!!!!!!!!!

Troll
@BMW F10

Najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem bo to opinie o pracodawcy a nie o serwisie nim zaczniesz kogoś krytykowac

@Troll

Właśnie. Ty wiesz coś o pracy w tej firmie? Chciałbym dowiedzieć się, czy trudno jest dostać się do pracy w Grupa Bednarek/Premium Arena. Podejrzewam, że trzeba legitymować się sporym doświadczeniem zawodowym.

Kiedys pracowalem
@Dawid

Doświadczeniem? Możesz być piekarzem i Cię przyjmą. Nie ma znaczenia czy na mechanika czy na sprzedawcę, doradcę, asystenta czy księgowego (dowolne skreślić) nauczą bo nawet małpę da się nauczyć. Tylko czy warto akurat tam? ....

@Kiedys pracowalem

O to nie wiedziałem, że nie trzeba mieć kierunkowego zawodu, aby móc ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie. Mam przez to rozumieć, że pracodawca na początku zatrudnienia gruntownie przeszkala nową osobę?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini?

Kolo

Atmosfery to tam brak , przecież rotacja jak na dworcu zatrudniają byle kogo bez doświadczenia bo jak ktoś napisał małpę nauczą a małpa się nauczy i idzie w siną dal, płace na serwisie i handlowym tam żyją z prowizji, płace w działach administracja ,księgowość, biuro to już w ogóle dno więcej na kasie zarobisz, mało kto wiąże przyszłość z tą firmą , trudno żyć na skraju biedy pracując np w marce premium . To uderza jak ktoś idzie na rozmowę do innej firmy, tam osoba rekrutująca mówi że to nie możliwe że płacą tak mało bo u nich to nawet więcej sprzątaczka zarabia . Proza życia ważne że właściciel się tym nie przejmują zatrudniają byle kogo bez doświadczenia a jak się nie podoba czy chce więcej kasy to tam są drzwi .

Nosorożec

Po kilku latach pracy w dziale serwisu mogę powiedzieć że: 1. Praca ciężka, ale nie jest to wina pracodawcy a klientów, których nie wybieram. Są też klienci z którymi relacje są jak przyjaciel-przyjaciel. Atmosfera w zespole świetna!!! Każdy jest pomocny i bezinteresowny w stosunku do współpracowników ;) Kierownik (serwisu) kiedy trzeba jest kierownikiem a kiedy trzeba jest przyjacielem. 2. Zarobki - na ile zapracujesz tyle masz. W kiepskich miesiącach kierownik dorzuca kilka stówek do wypłaty żeby nie było lipy:) jak się lenisz i nie masz ochoty pracować to nie zarobisz. Dla mnie to normalne że trzeba się narobić żeby zarobić. Nic za free. 3.Troche kiepsko że dorzucaja do wypłaty na ubranie, bo wymagają koszuli i krawatu

Zbigniew
@Nosorożec

Bardzo dobrze że praca w tej firmie ma tyle zalet. Możesz napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Ilu etapowa jest rekrutacja? Dzięki za info.

Dawid

@ Ona Czy to, że firma oczekuje naszego zaangażowania nazywasz gnębieniem? Dobra firma musi dbać o swój wizerunek!

Tomasz

Ludzie zmieniają firmy z różnych powodów. To nie znaczy, że jest źle i odchodzą,

Ona
@Tomasz

No tak Tomasz firma roku gnebienia

Szkoda czasu na Bed...

Ludzie odchodzą z tej firmy przez(usunięte przez administratora)panujący . Ale wyzywanie kogos ze jest debilem i na twoje miejsce oknami i drzwiami wala ludzi standard . Szkoda gadać i szkoda nerowow. Skoro odchodz ludzie do konkurencji i tam ci sami ludzie tworza wspanialy team .

On

Niestety w tej firmie mozna nabawic sie tylko choroby psychicznej. Nie polecam wiecznie trwa rekrutacja bo ciagle ktos odchodzi .

Feliks

Dobra firma to i praca jest dobra. Szkoda, że nikt nie pisze!

neron

Może zalezy na jakie stanowisko. słyszałam ,że płacą 3500złnetto + premia za przerób. Obiecywać mogą żeby ludzi do pracy złapać a jak będzie potem?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini?

Kandydaci do pracy w Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini