Fresh Bike International Sp. z o.o.

Opinie o Fresh Bike International Sp. z o.o.

Onaka

Lipa. Chciałam kupić 2 rowery, ale Pan właściciel nie wykazywał się zainteresowaniem. Dosłownie odpisywał jakby łaskę robił, a jak miał zadzwonić to zrobił to, ale nie na ustalona godzinę tylko po 2 godzinach gdzie ja nie mogłam rozmiawiać. Oczywiście potem nic nie napisał, nie oddzwonił więc widać jak im zależy... do tego te wielkie koszty roweru plus minimum 2000 kubków trzeba kupić miesięcznie. porażka

Zostaw opinię o Fresh Bike International Sp. z o.o. - Bogatynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresh Bike International Sp. z o.o.