Doradztwo Odszkodowawcze Dominik Skoczek

Poznań

Opinie o Doradztwo Odszkodowawcze Dominik Skoczek

Lidia

@maybeish w zakładce praca dokładnie jest opisane stanowisko Przedstawiciela ds. Odszkodowań i myślę, że po przeczytaniu łatwo określić czy się nadajemy czy też nie do takiej pracy. Chyba, że ktoś miał inne odczucia a jednak w pracy okazało się inaczej to proszę się podzielić z nami taką historią.

maybeish

No wiadomo, że na takie stanowisko to jednak trzeba się nadawać, a nie każdy się w tym odnajdzie @kiko. No i to co wymieniłeś nie wystarczy, by mieć szansę na zatrudnienie. Trzeba jeszcze posiadać wykształcenie min. średnie i prawo jazdy kat. B.

Zostaw opinię o Doradztwo Odszkodowawcze Dominik Skoczek - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Odszkodowawcze Dominik Skoczek