English Home

Wrocław

Opinie o English Home

kk

Nie polecam!!!! Dostawy nie są na czas. Wiecznie się z nimi spóźniają. I na dodatek trzeba przychodzić wcześniej do pracy, żeby dostawę odebrać. Co trzecia niedziela jest wolna. Pracuje się po osiem godzin codziennie. Non stop są problemy z systemem sprzedaży. Zawiesza się i trzeba sprzedawać na innej kasie. Regionalne są zadufane w sobie...

berta
@kk 13.12.2016 09:04

Potwierdzam o 'zadufaniu Regionalnych' o tych starych jak i o teraźniejszych.. ludzie wtej firmie nie wytrzymują, gdyż siada delikatnie psychika.... wszystko jest na głowie sprzedawców kierowników ... mimo , że robisz wszytsko jak należy , starasz się , latasz do pracy z wywieszonym jęzorem.... to i tak nikt tego nie zauważy nie doceni- tylko wiecznie będą widzieć błędy. Choć jeśli w saloni etrafisz na zgrany zespół...to chociaż czas spędzony z tymi ludźmi wynagradza wszystko- bo zarobki marne. nie da rady utrzymać się samemu za trochę więcej niż półtora... no chyba, ze jesteś kiero, choć to i tak studia- wynajem.... słaba perspektywa dla osób pracujących, uczących się , wychowujących dzieci. Mimo, że tę prace się lubi.... to są momenty kiedy najzwyczajniej w świecie ma się wszystkiego dosyć. Dostawy- no całe szczęście, ze należy wcześniej przychodzić, bo nikt normalny nie zostawałby jeszcze po pracy przez pól nocy...kiedyś były dostawy i nocne rozkładanie... to to znieśli bo nie chcieli płacić za nocne godziny, a jak ktoś zostawał to nocne kazali odbierać!! o.O teraz się to zmieniło, gdyż nie ma nocek, dostawy od 7..chyba ze kurier przyjedzie chwilę przed 9.... ogólnie strasznie dużo towaru przysyłają, a nie ma magazynów samorozszerzających się i wszystkie kartony sa na sklepach a produkty wciskane gdzie się da. Ogólnie lubię tę firmę.... ale brakuje tu szacunku dla pracownika-co pogarsza jakość wykonywanej pracy. (budżety sa tak wygórowane że staje się cudem gdy wyrobimy normę na premię ;)

Ninka

Lubię swoją pracę w English Home. Szkoda tylko, że tak dużo osób inspirowanych przez konkurencję wypisuje bzdury na forum!!!

ewa

Jak wyglada dostawa towaru do sklepu, czy trzeba przychodzic wcześniej, albo czekać na dostawę po pracy??

ewa

Jak wygląda praca ekspedientki w sklepie, jak wyglądają zmiany, weekendy, czy pracuje się w co drugi weekend, czy wg kodeksu pracy co trzecia niedziela wolna??? jak z urlopami, albo jak ktoś zachoruje, czy trzeba pracowac po 12h??

34r5

@ja no ale co konkretnie chcialbys wiedzieć? pameitaj ze w każdym miejscu i na akzdym stanowsku jest inaczej mam na myśli atmsfere zarobki itp. wiec wydaje mi się ze jakiś tam szczegolow to pewnie się dowiesz na rozmowie kwalifikacyjnej u nich nie ??

ja

czy ktoś może napisać coś więcej nt pracy w tej firmie w "centrali"

Zostaw opinię o English Home - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English Home