Opinie o English Home w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie English Home. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w English Home o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o English Home w Wrocław

Marek Nowy wpis

Jest u was możliwość pracy zdalnej ?

Ninka Nowy wpis

Lubię swoją pracę w English Home. Szkoda tylko, że tak dużo osób inspirowanych przez konkurencję wypisuje bzdury na forum!!!

SPRZEDAWCA 04 Nowy wpis
@Ninka

Mam wrażenie, że swoją prace lubię tylko kierownicy lub prawe rączki kierowników, reszta pracowników jest traktowana jak dojne krówki. Jest ok do puki naginają za czterech i nie zadają pytań, a jak zaczynają się upominać o swoje to zaczyna się odwracanie kota ogonem i wytykanie błędów. Jedynie początek tej pracy wydawał się OK, potem kierowniczka pokazała swoją prawdziwą twarz. Czas i nerwy jakie trzeba poświęcić na pracę w tej firmie są totalnie nieadekwatne do zarobków. Ostatnie dni pracy tam miałam wrażenie, że jestem wrogiem nr 1 kierowniczki i kierownika regionalnego. Jedna wielka masakra.

kk

Nie polecam!!!! Dostawy nie są na czas. Wiecznie się z nimi spóźniają. I na dodatek trzeba przychodzić wcześniej do pracy, żeby dostawę odebrać. Co trzecia niedziela jest wolna. Pracuje się po osiem godzin codziennie. Non stop są problemy z systemem sprzedaży. Zawiesza się i trzeba sprzedawać na innej kasie. Regionalne są zadufane w sobie...

berta Nowy wpis
@kk

Potwierdzam o 'zadufaniu Regionalnych' o tych starych jak i o teraźniejszych.. ludzie wtej firmie nie wytrzymują, gdyż siada delikatnie psychika.... wszystko jest na głowie sprzedawców kierowników ... mimo , że robisz wszytsko jak należy , starasz się , latasz do pracy z wywieszonym jęzorem.... to i tak nikt tego nie zauważy nie doceni- tylko wiecznie będą widzieć błędy. Choć jeśli w saloni etrafisz na zgrany zespół...to chociaż czas spędzony z tymi ludźmi wynagradza wszystko- bo zarobki marne. nie da rady utrzymać się samemu za trochę więcej niż półtora... no chyba, ze jesteś kiero, choć to i tak studia- wynajem.... słaba perspektywa dla osób pracujących, uczących się , wychowujących dzieci. Mimo, że tę prace się lubi.... to są momenty kiedy najzwyczajniej w świecie ma się wszystkiego dosyć. Dostawy- no całe szczęście, ze należy wcześniej przychodzić, bo nikt normalny nie zostawałby jeszcze po pracy przez pól nocy...kiedyś były dostawy i nocne rozkładanie... to to znieśli bo nie chcieli płacić za nocne godziny, a jak ktoś zostawał to nocne kazali odbierać!! o.O teraz się to zmieniło, gdyż nie ma nocek, dostawy od 7..chyba ze kurier przyjedzie chwilę przed 9.... ogólnie strasznie dużo towaru przysyłają, a nie ma magazynów samorozszerzających się i wszystkie kartony sa na sklepach a produkty wciskane gdzie się da. Ogólnie lubię tę firmę.... ale brakuje tu szacunku dla pracownika-co pogarsza jakość wykonywanej pracy. (budżety sa tak wygórowane że staje się cudem gdy wyrobimy normę na premię ;)

ewa

Jak wyglada dostawa towaru do sklepu, czy trzeba przychodzic wcześniej, albo czekać na dostawę po pracy??

Aplikowałeś do firmy English Home? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
ewa

Jak wygląda praca ekspedientki w sklepie, jak wyglądają zmiany, weekendy, czy pracuje się w co drugi weekend, czy wg kodeksu pracy co trzecia niedziela wolna??? jak z urlopami, albo jak ktoś zachoruje, czy trzeba pracowac po 12h??

34r5

@ja no ale co konkretnie chcialbys wiedzieć? pameitaj ze w każdym miejscu i na akzdym stanowsku jest inaczej mam na myśli atmsfere zarobki itp. wiec wydaje mi się ze jakiś tam szczegolow to pewnie się dowiesz na rozmowie kwalifikacyjnej u nich nie ??

czy ktoś może napisać coś więcej nt pracy w tej firmie w "centrali"

Zostaw merytoryczną opinię o English Home - Wrocław

English Home