DP Grand s.c.

Sosnowiec

Opinie o DP Grand s.c.

Partner

Bardzo solidna i rzetelna firma. Godna polecenia. Negatywne wpisy na jej temat to zapewne dzieło jakiegoś frustrata, ktorych w internecie nie brakuje lub zazdrosnej o sukcesy DP Grand konkurencji. Polecam ta firme.

Adam

mają bardzo fajny sklep www.smartmoto.pl, także praca może być naprawdę ciekawa, z tego co wiem mocno działają też w strefie marek allegro, mają ok 10 oficjalnych sklepów różnych marek,. Może ktoś wie więcej ?

Olik
@Adam 16.10.2016 22:31

Świetna reklama sklepu. Udawanie zainteresowania było mode 30 lat temu. Widać że pomysłu na marketing brak. Niestety prawda o tej firmie jest gorzka.

TiPi

Uważajcie na tą firmę. To handlarz z allegro.pl który myśli że za minimalne wynagrodzenie będzie miał (usunięte przez administratora). Szukanie naiwniaków.

Tak

Zarobki nie są duże (około 2k na rękę), a i sami właściciele mają swoje napady szału i wtedy atmosfera jest okropna.

kosmi

Z tego co widziałem teraz poszukują kogoś do rozwijania oferty w sklepie internetowym. Zarobki ponad 2000zł na rękę. Podobno całkiem fajnie jest u nich.

Zostaw opinię o DP Grand s.c. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DP Grand s.c.