CX-80 POLSKA A.NADERA,D.NADERA,SP.J

Kujawsko-pomorskie

Opinie o CX-80 POLSKA A.NADERA,D.NADERA,SP.J

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@fusionrozumiem, że pracujesz w firmie jako przedstawiciel handlowy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczno-Handlowy. Dodatkowa informacja będzie cenna dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako pracodawcy. Czy mógłbyś wymienić plusy pracy w CX-80 POLSKA oraz to co warto by zmienić?

fusion

I co z tego, że daja mercedesa jak nie można normalnie zarobić, nie ma karty paliwowej, giftów dla klientów, brak jakiejkolwiek bazy klientów...żenada.

feve
użytkownik zarejestrowany

no co Wy gadacie że mercedesa za pracę tutaj w CX 80 Polska dają...? to trochę jednak niespotykane .

Zostaw opinię o CX-80 POLSKA A.NADERA,D.NADERA,SP.J - Kujawsko-pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CX-80 POLSKA A.NADERA,D.NADERA,SP.J