Drony Sp. z o.o.

Opinie o Drony Sp. z o.o.

albg

Oj nie wiem czy @oluś oni teraz będą coś organizować. Przeczytałem ich stronę dość dogłębnie i nic się na to nie zanosi. Ale wiadomo przyznaję, że zawsze warto złożyć cv może spodoba się im twoje doświadczenie itp. a taka firma w życiorysie tu już jest coś

Zostaw opinię o Drony Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drony Sp. z o.o.