2bylcy sp. z o.o.

Opinie o 2bylcy sp. z o.o.

niedowiary

Zdecydowanie nie polecam kancelarii komornika Pawła Bobka z Poznania wierzycielom, dłużnikom jak najbardziej :) pracownicy kancelarii robią błędy w pismach, np. myląc kwoty, telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują, pracująca w ww kancelarii P.Alicja Perkowska na moje pytania zazwyczaj miała odpowiedz nie wiem albo nic na to nie poradzę. Ja natomiast radzę przyszłym klientom chcącym odzyskać swoje należności omijać tą kancelarię i niekompetentnych jej pracowników szerokim łukiem.

Zostaw opinię o 2bylcy sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2bylcy sp. z o.o.