Coberon Chronos Group

Lubelskie

Opinie o Coberon Chronos Group

Zuzanna

Obecnie Coberon Chronos Group poszukuje osób do pracy jako Specjalista ds. spedycji/Spedytor. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Czego mogą się spodziewać osoby, które myślą o aplikacji do firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat Waszych doświadczeń.

patrycja

No bardzo były by dziwne jakby do hr czy do księgowości zatrudniali bez wykształcenia tym bardziej w Warszawie o czym my w ogóle rozmawiamy. Ważniejsze jest to, że trzeba mieć min. 2 lata doświadczenia

Zostaw opinię o Coberon Chronos Group - Lubelskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coberon Chronos Group