Biuro Konstrukcyjne Rejprojekt

Kraków

Opinie o Biuro Konstrukcyjne Rejprojekt

geotechnik

Biuro lekko mówiąc podejrzane. Radzę uważać- nie płacą podwykonawcom! Mi przynajmniej nie, a "Pan Dyrektor" odbiera telefon tylko jak zadzwonię do niego z nieznanego mu telefonu. Praca wykonana a pieniędzy brak- dawno się nie spotkałem z takim zachowaniem.

PROJEKTANT
@geotechnik 28.08.2017 19:03

widocznie wykonałeś swoją usługę nieterminowo i niefachowo. Wy geodeci i geolodzy tak macie. Bierzecie zlecenia a potem cisza, zero kontaktu. Robicie po terminie jak macie czas ale o kasę to pierwsi krzyczycie. Poza tym Wasz poziom usług - nieprofesjonalny, robota na odwal. Kto siedzi w branży ten wie. A akurat z tym biurem współpracowałem jako podwykonawca i wszystko było jak najbardziej OK. Wynagrodzenie otrzymałem przed czasem. Ale usługę wykonałem należycie.

Wierzyciel

Na stronie internetowej w zakładce kontakt ta firma ma "finanse(malpa)rejprojekt.pl - na ten e-mail prosimy kierować wszelkie maile związane ze sprawami finansowymi" - podany mail nie istnieje a po próbie wysłania maila na ten adres serwer wysyła zwrotkę. To jest już arogancja i chamstwo ze strony własiciela/właścieli. Dorobkiewicze i złodzieje. Masakra.

ona

@dickens jeśli dla Ciebie to takie nic, bo szastasz pieniędzmi na rpawo i lewo to Twoja sprawa. Zauważ, że oni podkreslają, że fajne sa tego typu dodatki. Nie wiem po co sie czepiasz. Może dla Ciebie 100 zł przy takich zarobkach to śmiech, ale może nie dla każdego.

dickens

Dodaję cos od siebie. Nie chcę się wymądrzać, nie chcę także urazić ale proszę Państwa, Państwo tutaj piszą o jakiś kartach multisport czy coś tam.. Ludzie projektuję drogi mosty, wiem, branża trudna, często ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WIEDZA wyprzedza zarobki..ale to trochę niepoważne rozmawiać o kartach multisport, benefitach.. to jest bez sensu, pozbawione jakiejkolwiek logiki, a logika i mądre podejście do problemu winno być domeną konstruktora.. acha i spryt. Wy macie zarabiać pieniądze 4tyś do ręki, 5-6 tysięcy, może więcej, a karta na cały miesiąc kosztuje 150zł-200zł, pracodawca "dokłada" 100zł może. Czy ta stówka jest warta tych tekstów? Tego roztrząsania nieistotnych spraw? Przecież to równowartość 1 obiadu dla dwojga osób w piątkowe popołudnie w Krakowie na mieście...

Zostaw opinię o Biuro Konstrukcyjne Rejprojekt - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Konstrukcyjne Rejprojekt