CS Select SL

Niemcy

Opinie o CS Select SL

Miron

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum? Mam nadzieję, że dobrze się tu pracuje? Mam zamiar aplikować.

Weronika

Pracujesz w CS Select SL? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w tym miejscu. Jakie benefity zapewnia firma swoim pracownikom? Czy stosuje rekrutacje wewnętrzne? Czekamy na Wasze opinie.

Xewa

Ja też się dołączę do pytań powyżej czy ktoś z nimi wyjeżdżał? Jeśli tak napiszcie proszę jak to wszystko wygląda umowa, zarobki itp? Z góry dziękuję

Zostaw opinię o CS Select SL - Niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CS Select SL