Opinie o Blu Global UK Limited w Wielka brytania

Blu Global UK Limited
2 7 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Blu Global UK Limited?

Paweł Nowy wpis

Wyjazd do pracy za granicę to nie jest wyjazd turystyczny a mam wrażenie, że niektórzy tak chcą to traktować.

Tak1Nie

Tytus Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem !

bad luck Nowy wpis

Agencja dawała wybór czy chce ktoś pokój jedno lub dwu osobowy . Mieszkanie z obcą osobą to ryzyko i loteria .Przyszykujcie się na deszcz i wiatr. Polecam studentom.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
good luck

Zarobki odbiegają od tego co obiecywali oraz praca niepewna bo trzeba liczyć koszty utrzymania , wynajmu , transportu itd...radzę uważać najbardziej na polaków i rumunów. Dało się przeżyć i załatwić papiery ale nie liczcie na kokosy jakie obiecują bo życie tam jest drogie i prace na wyścigi. Manchester to spore miasto więc ostatecznie jak ktoś nie ma znajomości w UK ale chce spróbować sił powinien dać radę załatwić sobie papiery w Anglii. Agencja nie robiła problemów jak inne ale na kogo traficie i gdzie to jedna wielka loteria. W UK kuleje BHP więc warto ubezpieczyć się przed wyjazdem i najlepiej zabrać kogoś ze sobą lub szybko ściągnąć na miejsce. Lato to najlepszy okres na wyjazd potem będzie zimno. Bez dobrej znajomości języka nie jedźcie tam bo wiele rzeczy sami będziecie załatwiać.

TakNie

Stanowczo odradzam tą agencję pracy! Pracownicy są niesłowni, telefonicznie obiecują, co innego, a gdy przychodzi moment wypłaty nagle okazuje się, że pojawiają się warunki, o których nie było mowy w momencie rozpoczęcia pracy. Do tego kontakt z angielską siedzibą nagle gdy ma nadejść moment wypłaty się urywa. ODRADZAM !

Tak14Nie

worker from NL
@pracownik

hallo pracownik is it true?thank you for all coments from you people everybody should be paid for good work!!Good luck to you all ...worker from NL

Agnieszka

@anonymous, co konkretnie wpływa na Twoją, jak widzę, pozytywną opinię o pracodawcy jakim jest Blu Global UK Limited? Co możesz powiedzieć o wewnętrznej sytuacji w tym miejscu pracy i aktualnych warunkach zatrudnienia? Proszę o pozostawienie wypowiedzi na ten temat.

Agnieszka

Co w tym momencie możecie powiedzieć o tym jakim pracodawcą jest Blu Global UK Limited? Wszystkie aktualne i merytoryczne informacje dotyczące tej firmy będą z pewnością wzięte pod uwagę przez osoby, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z nią.

anonymous
@Agnieszka

Że jest spoko!

Gość

Czy ktoś obecnie pracuje w tej firmie na stanowisku pracownik magazynu lub kierowca wózka widłowego ? Czy firma rzeczywiście tyle płaci ile podają w ogłoszeniu 1900 f jako kierowca wózka widłowego ? Jakie są warunki pracy w tej firmie, godziny pracy, czy są nadgodziny ? Czy firma jest solidna tak jak o sobie piszą? Tego typu ogłoszenie o pracę na stanowisko pracownik magazynu i kierowca wózka widłowego pojawiły się już wcześniej w tym roku. Czy firma tak często zwalnia pracowników czy po przyjeździe okazuje się, że jest całkiem inaczej niż w ogłoszeniach?

angol

Jedzie ktoś jako pracownik ziemny? Tam do Bristol kiedy się zdaje testy na karte CSCS po angielsku jakie jest to zakwaterowanie

Jason

Posrednik posrednika tj agencji angielskiej. Obiecuja co innego a na miejscu jest co innego. Za wszystko chca kasy ale sami nie placa !!!!!!. Unikac

snikers156
@Jason

Planowałem wyjechać przez tą agencję Jason możesz coś więcej napisać o warunkach pracy mieszkania itd. ?

ssa

Super, że to wszystko idzie w parze @aliceee, ale jaka jest wypłata?

Zostaw opinię o Blu Global UK Limited - Wielka brytania

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie