Blu Global UK Limited

Wielka brytania

Opinie o Blu Global UK Limited

Stanowczo odradzam tą agencję pracy! Pracownicy są niesłowni, telefonicznie obiecują, co innego, a gdy przychodzi moment wypłaty nagle okazuje się, że pojawiają się warunki, o których nie było mowy w momencie rozpoczęcia pracy. Do tego kontakt z angielską siedzibą nagle gdy ma nadejść moment wypłaty się urywa. ODRADZAM !

Gość

Czy ktoś obecnie pracuje w tej firmie na stanowisku pracownik magazynu lub kierowca wózka widłowego ? Czy firma rzeczywiście tyle płaci ile podają w ogłoszeniu 1900 f jako kierowca wózka widłowego ? Jakie są warunki pracy w tej firmie, godziny pracy, czy są nadgodziny ? Czy firma jest solidna tak jak o sobie piszą? Tego typu ogłoszenie o pracę na stanowisko pracownik magazynu i kierowca wózka widłowego pojawiły się już wcześniej w tym roku. Czy firma tak często zwalnia pracowników czy po przyjeździe okazuje się, że jest całkiem inaczej niż w ogłoszeniach?

angol

Jedzie ktoś jako pracownik ziemny? Tam do Bristol kiedy się zdaje testy na karte CSCS po angielsku jakie jest to zakwaterowanie

Jason

Posrednik posrednika tj agencji angielskiej. Obiecuja co innego a na miejscu jest co innego. Za wszystko chca kasy ale sami nie placa !!!!!!. Unikac

snikers156
@Jason 16.12.2016 13:15

Planowałem wyjechać przez tą agencję Jason możesz coś więcej napisać o warunkach pracy mieszkania itd. ?

ssa

Super, że to wszystko idzie w parze @aliceee, ale jaka jest wypłata?

Zostaw opinię o Blu Global UK Limited - Wielka brytania

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blu Global UK Limited