Rosa

Siewierz

Opinie o Rosa

ras

zapierdzielają to fakt tylko te stare a nowe mają lajcikowe zestawy niech idą na sahare to może zobaczą co znaczy praca a zapraszam jeszcze do innych większych detali a nie tylko płakać że nie dają rady

Aaaaaaa

U janusza to zapierdzielaja tylko te z agencji a stare to tylko łaza po hali i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabiaja bo nie maja zajecia i jedna mądrzejsza od drugiej nieroby do zwolnienia a moze by tak wymiennic to cale stare barachło

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Rosa - Siewierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosa