Opinie o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klaver Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

jassska

pojechałam na sortowanie, mialy byc godziny a nie było. Za mieszkanie jak zostanie potracone to niewiele zostaje, problem jest bo duzo osob przyjezdza i trzeba jakos rozdzielic prace wiec dostaje sie dni wolne.. . po 3 tyg zjechalam

kresmejdrogi
@jassska

Widzę,że problem nie został rozwiązany !Ale te miłe panie, Ci tutaj nie odpowiedzą ,bo nie napisałeś poematu wychwalającego .Może sami piszą te pemy i je wychwalają,aby naciągać ludzi .

@jassska

Dzień dobry, przykro nam, że została Pani tak potraktowana. Niestety pracodawca nas nie informuje, że w danej chwili ma mniej godzin pracy. Gdybyśmy otrzymali od Pani zgłoszenie, że coś dzieje się nie tak, staralibyśmy się rozwiązać tą sytuację bądź znaleźli nowe miejsce pracy. Zachęcamy zawsze do kontaktu z nami telefonicznego bądź mailowego: Dominika + 48 570 901 033 job@klaverteam.com Kamila + 48 570 901 414 work@klaverteam.com Marta + 48 577 901 944 rekrutacja@klaverteam.com Sandra + 48 731 901 913 ofertypracy@klaverteam.com

@kresmejdrogi

Niestety nie piszemy jak to Pan napisał "pemy i je wychwalają". Nie naciągamy osób, oferujemy legalną pracę za granicą. Przedstawiamy warunki takie jakie oferuje pracodawca. Działamy jako pośrednictwo pracy, a nie agencja zatrudnienia. Zawsze staramy się aby każdy był zadowolony. Każdy problem do nas zgłoszony drogą mailową czy telefoniczną, rozwiązujemy oraz kontaktujemy się z pracodawcą aby poprawić warunki zatrudnienia.

kresmejdrogi
@Katarzyna

Mija się Pani z prawdą ,bo ja wykonałem do was kilka interwencyjnych telefonów w ww sprawie i nic się nie poprawiło ! Dziewczyny nic nie zarobiły a ja jeszcze musiałem im słać pieniądze ,aby czynsz opłaciły ! Niech ludzie wiedzą,że nie zawsze w beczce jest miód ...

Wita, polecam firmę Klaver, zorganizowały mi super wyjazd do pracy w miejscowości Lottum.

@Ewa

Dziękujemy bardzo za opinię. Miło nam, że jest Pani zadowolona z naszej pracy. :) Pozdrawiamy Klaver Team

Polecam !

@Michał

Dziękujemy bardzo za opinię. Miło nam, że jest Pan zadowolony z naszej pracy. :) Pozdrawiamy Klaver Team

xxmarta

Ja te myślę nad wyjazdem właśnie do Lotum. Był ktoś, napiszcie coś więcej, bo nie wiem czy jechać?

Aga
@xxmarta

Witam ja własnie nie dawno zjechałam super praca naprawdę mogę polecić każdej Pani zainteresowanej, bardzo dużo godzin fajna atmosfera a dziewczyny na miejscu naprawdę super. Nie zastanawiaj się tylko jedź będziesz zadowolona. Panie w biurze klaver Ci wszystko powiedzą jak wygląda tam praca :)

@Aga

Aplikowałeś do Klaver Sp. z o. o. na stanowisko Pielęgnacja sadzonek tylko 300m do zakwaterowań- Holandia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Lili

Super biuro, pracę znaleźli mi idealną, sadzonki w lotum. Polecam!

@Lili

Krystian

polecam,zaproponowali mi fajna oferte pracy.

@Krystian

Fabio

Super biuro polecam !

Kacha
@Fabio

Biuro w Polsce super ale pracownicy w Hollandii w biurze tragiczni

@Fabio

Magdaaa

Mogę z czystym sumieniem polecić biuro pośrednictwa Klaver, chciałam wyjechać na krótki okres aby zarobić coś przez wakacje. Trafiłam na rewelacyjnych ludzi, praca przy zbiorach okazała się ekstra wyborem. Dziękuję panią z Klaver ! ;);)

@Magdaaa

zadowolony

polecam wyjazd z biurem klaver, oferta przedstawiona przejrzyście, Panie odpowiadają na wszystkie pytanie, nie kłamią jak co niektórzy uważają, biuro w holandii przyjęło mnie dobrze, zakwaterowanie w porządku, a praca jak każda chcesz zarobić to pracujesz i nie jęczysz, że ci nie pasuje. polecam biuro klaver Panie są bardzo rzetelne.

@zadowolony

Xd

Był kolega tam i kare dostal i nie mial gdzie mieszkać jak przyjechal jak ktoś chce to wszystko powiem jak tam dzieje sie co mi powiedzial tez byłem i przeżyłem co mówiom to wielka laska potem jak cos chcecie to się przekonacie wszyscy co pojedziecie

Tymon
@Xd

Nasłuchałeś się głupot i wypisujesz bzdury teraz. Ja pracuje i mam się dobrze, nie narzekam. Żadnych kar nie dostanie a wręcz przeciwnie bo wysokie wygrodzenia. Chcesz pracować to pracujesz a jak ci się nie chce i pracodawca ma pretensje to na własne życzenie. Zastanów się zanim zaczniesz coś wypisywać, każdy może podkoloryzować swoją opowieść.. A biuro Klaver jest mega pomocne i zawsze jako coś się dzieje można się z nimi skontaktować..

@Tymon

@Tymon

Dziękujemy bardzo za opinię. Pozdrawiamy Klaver Team

swietne biuro ! jak chcesz wyjechac i zarobic to polecam. praca cięzka ale przekłada się sie na zarobko

Arecki

Hejo, wyjechałem z Klaver na różne prace produkcyjne, nie będę ściemniał jak chcesz pracować i zarabiać to masz full godzin. także mogę polecić firmę. panie rekruterki bardzo miłe.

@Arecki

Natka

fajne biuro, oraz panie, polecam

@Natka

@Natka

eryk

polecam biuro klaver, panie miłe i pomocne

@eryk

@eryk

Basia

Hej :) ja polecam wyjazd na kurczaki praca ciężka, ale każdy da radę, zostałam wysłana przez Klaver Team i jestem mega zadowolona.

@Basia

Gal Anonim

Nie polecam jechać na kurczaki to wielka lipa

Klaudia

Niech mi ktoś napisze ile trwa u nich przygotowanie umowy i jak to później wszystko wygląda

@Klaudia

Witam, Cały proces rekrutacyjny trwa kilka dni. Zachęcamy do kontaktu z nami : Kamila 570 901 414 work@klaverteam.com Dominika 570 901 033 job@klaverteam.com Marta 570 901 913 praca@klaverteam.com Pozdrawiamy Klaverteam

@Klaudia

Witam, proces od zgłoszenia się do nas do pracy do wysłania umowy trwa ok dwóch dni. Zachęcamy do kontaktu z nami : Kamila 570 901 414 work@klaverteam.com Dominika 570 901 033 job@klaverteam.com Marta 570 901 913 praca@klaverteam.com Pozdrawiamy Klaverteam

Kacha
@Klaudia

Nie polecam samej kobiecie jechać do tej firmy w Holandii. W dniu przyjecia przez biuro i przejecia przez pana który odwozi do domu musiałam uciekać, pan Paweł czy Pan Piotr który zajmuję się odworzeniem niby ludzi do domków jest bardzo beszczelnym I złym człowiekiem, którego nie idzie zrozumieć. Uciekłam (usunięte przez administratora) z busa bieglam po polu do normalnych ludzi by mi policję wezwali bo ten (usunięte przez administratora) wie co chciał mi zrobić.Jak zapytałam kiedy mnie zawiezie do domku bo jestem zmęczona to odpowiedział nigdy.wiec co mogłam myśleć. Ale ja już sprawę podałam na policję Polska I założę sprawę dla firmy. Jak oni traktują ludzi.Durzo pisania I opowiadania ja jako osoba po przeżyciach w firmie klaver w Holandii nie polecam pracują tam okrutne osoby pozdrawiam biuro klaver w Holandii A najbardziej busiste który mnie miał zawieść do domku A w (usunięte przez administratora) mnie miał

Julia
@Kacha

Co ty mówisz, ja wyjechałam sama do pracy w Holandii i mam się dobrze.

@Kacha

W odniesieniu do opinii Pani Katarzyny S. vel Kacha ….. sprostowanie : Nasze biuro ma swoją siedzibę w Polsce – nie posiadamy za granicą swojego oddziału. Jako biuro pośrednictwa pracy kierujemy osoby do różnych pracodawców na terenie Niemiec, Holandii, Belgii i Austrii. W kilku punktach opiszę sytuację ???? Pani Katarzyna wraz z 30 innymi osobami została skierowana do pracodawcy w Holandii przy zbiorze jabłek i gruszek. Wszystkie osoby podjęły pracę i nie zgłaszały nam żadnych problemów. Sytuacja jednak inaczej wygląda w przypadku tej Pani którą spotkał szereg dziwnych sytuacji . Po przyjeździe P. K zachowywała się delikatnie to ujmując „dziwnie” osoby będące z nią na miejscu podejrzewały chorobę psychiczną lub stan odurzenia. Pracodawca zaniepokojony jej opowieściami, że „cały czas musi uciekać bo ktoś do niej strzela” zawiadomił policję i nas o zaistniałej sytuacji. Niezwłocznie skontaktowaliśmy się z rodziną tej Pani żeby o wszystkim poinformować, w odpowiedzi otrzymaliśmy informację, że najprawdopodobniej „ktoś jej coś dał w busie” w drodze do pracy. Podejmowaliśmy wiele prób kontaktu z tą Panią ( połączenia, sms, maile, kontakt na facebooku) w celu wyjaśnienia sytuacji i organizacji transportu do Polski. Kontakt się urwał. Po P. K zostały bagaże i telefon…. Ze względu na brak kontaktu z Panią K. podjęliśmy jeszcze próbę kontaktu z bratem tej Pani na facebooku – chcieliśmy ustalić czy dotarła do Polski i pod jaki adres możemy wysłać bagaż i telefon. Brat stwierdził że siostra jest w Polsce a bagaż go nie interesuje. Okey , jest w Polsce – odpuściliśmy. Wszystkie bagaże zostały w biurze u pracodawcy holenderskiego . Pani K otrzymała od nas sms z kontaktem do przewoźnika w celu przewiezienia bagażu do Polski. Od dwóch tygodni nie podjęła żadnych prób rezerwacji transportu dla przesyłki natomiast widzimy Pani aktywność na portalu Gowork.pl Dołożyliśmy wszelkich starań aby rozwiązać problem, który Pani stworzyła. Poświęciliśmy wiele pracy i czasu żeby ustalić czy bezpiecznie wróciła Pani do domu, niezwłocznie poinformowaliśmy Pani najbliższych których wskazała Pani do kontaktu w kwestionariuszu. Wykazaliśmy również chęć pomocy dla Pani już po przyjeździe do Polski. Uważamy, że Pani negatywna opinia jest krzywdząca dla naszego biura i pracowników. Przez takie osoby jak Pani tracimy wiarę w ludzi i w to że warto im pomagać. P.S. w dniu wczorajszym ok. g.16:00 otrzymaliśmy telefonicznie informację od P. Katarzyny S że opinia będzie usunięta ( prosi o wskazanie portalu internetowego ) i że nie żadnych zastrzeżeń do naszego biura i przeprasza za zaistniałą sytuację. Tego samego dnia, dwie godziny później otrzymujemy informację, że jesteśmy oszustami, kłamcami i ect. I że opinii nie wykasuje. Na tym koniec… Jeśli nadal będzie nas Pani szkalować, obrażać, pomawiać, przekazywać nieprawdziwe informacje, celowo niszczyć nasz wizerunek i poniżać w opinii publicznej będziemy zmuszeni na podstawie art. 212 k.k. skierować zawiadomienie do sądu .

KubaKrk

Witam jadę w tym tygodniu na kurczaki oss jedzie ktoś? Pozdrawiam

Klaudia
@KubaKrk

Mam kilka pytań do Pana dotyczące rekrutacji, klaudiaaa18p@gmail.com proszę pisać pod podany adres.

@Klaudia

Witam, odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie rekrutacji. Zachęcamy do kontaktu z nami : Kamila 570 901 414 work@klaverteam.com Dominika 570 901 033 job@klaverteam.com Marta 570 901 913 praca@klaverteam.com Pozdrawiamy Klaverteam

bbbasia

A jak z wyżywieniem na miejscu?

Aga
@bbbasia

Wyżywnienie musisz mieć we własnym zakresie ;)

Czy ktoś wyjeżdża do Frankfurtu na pracę w hurtowni mrożonek? Jadę pierwszy raz i fajnie było by nie być tam całkiem sam :)

Maciej
@Michał

Witam i jak wygląda tam praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o. o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 22 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o. o.