Opinie o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klaver Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Kacper333

Marta -My z dziewczyną jedziemy w środę na drób.

Jadę w niedzielę na kurczaki ,jedzie ktoś w tym terminie albo podobnym ?

Maciek22

Pojechałem ostatnio z tą firmą do Axidusa na ofertę wakacyjna nie ukrywam ,że baliśmy się ze znajomymi bo jak wiemy ta firmą niema ciekawych opinii. Za 2 tygodnie zjeżdżamy . Może zakwaterowania nie są jakieś szałowe ,ale nam się rozchodziło o kasę. Przy okazji moja dziewczyna jest kierowcą i kilka dni temu dostała iPhona 8 za to ,że jest kierowcą . Jeśli chodzi o samo biuro Klaver to jestem zadowolony. Pojedziemy od nich napewno za rok

@Maciek22

Dziękujemy za opinię :) Team Klaver

Alex

Pracowałam za pośrednictwem Klavera 6 miesięcy jestem zadowolona z pracy i zarobków. Polecam to biuro

Bartosz
@Alex

A jak z zarobkami? Opiszesz coś więcej? Może jakieś widełki np podasz, byłoby fajnie się dowiedzieć jak to wygląda w Klaver. :) Daj znać, czekam na odpowiedź!

Aplikowałeś do Klaver Sp. z o. o. na stanowisko Pielęgnacja sadzonek tylko 300m do zakwaterowań- Holandia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tomasz

Będąc w tym kraju niespełna rok przerobilem 8 agencji takowych. z każdą było coraz to gorzej nawet sie utrzymać samemu. takze pytanie jak i czy poważnie traktowani sa osoby które zdobyły certyfikaty czy tez uprawnienia na roznorodne wózki jezdniowe z doswiadczeniem w tym zawodzie 12lat oraz komunikatywnym angielskim??

Tomasz

Witam . pytanie.numer 1 . czy praca za pośrednictwem tej firmy jest dla osób chcący dorobić na wakacje czy sa tez powazne kontrakty na powazne pieniądze

Alek

niedawno wyjechałem z ta frima do pracy, polecam jestem bardzo zadowolony, wsystko tak jak nalezy.

Evelina9

Cześć jeszue ktoś po świętach do Holandii na zbieranie pomidorów?

Dorka34
@Evelina9

Tak, ja planuję jechac ????

Dorka34
@Evelina9

Tak, wybiwram się w drugiej połowie kwietnia

Krystian

Polecam wam wyjazdy krótkoterminowe, super sprawa i można szybko zrobić sporo zarobić w krótkim terminie.

Danuta
@Krystian

To jest ciekawe, a na jaki czas wyjeżdżałeś? Miesiąc, czy dłużej? Ja myślałam, że znajdę tu opinie pracownic samego Klavera, dowiem się, czy jest nabór na stanowisko pośrednika lub rekrutera do tej firmy. Cóż, może dadzą znać, jak tam jest...

Krystian
@Danuta

Zawsze wyjeżdżam na krótki okres w zależności co mają do zaproponowania. I nigdy się nie zawiodłem, jedzie się zarobić a nie na wakacje.

@Krystian

Dziękujemy za opinię. Biuro Klaver

Kamil

Hej, super firma polecam, wam wyjazdy z nimi, mimo ciężkiej sytuacji, praca jest oraz godzinki.

@Kamil

Dziękujemy za opinię. Biuro Klaver

kresmejdrogi

Dzień dobry ... Mam w Holandii znajomych ,którzy tam za pracą pojechali i z wiadomości od nich wiem,że nie jest tak różowo jak ,to wygląda ,bo pracy jest mało [już wcześniej opisywałem ten problem kilka lat teamu]a wiele firm padło wykończonych wirusem. Jak wygląda sytuacja od strony firmy Klaver - czy Wy wiecie ,co się na miejscu dzieje,czy działacie po omacku ,albo jakoś to bedzie ,bo wy i tak zarobicie a ludzie niech sie martwią sami.

@kresmejdrogi

Dzień dobry, Rozumiem, że każdy może być nie zadowolony z pracy, Pan jednak nie jest tam osobiście tylko słucha opowieści. My jako pośrednictwo pracy wysyłamy do pracy tam gdzie mają zapewnione godziny. Dbamy o każdego pracownika aby był zadowolony. Biuro Klaver

Witam, szukam pracy wraz z ojcem, od zaraz, obojetnie przy czym. Widze mnóstwo pozytywnych opini i wpisów o dobrych zarobkach, a więc czy są jakieś aktualne oferty pracy? Może ktoś z rekrutacji odpisac? Byłbym wdzięczny :)

@Zainteresowany

Dzień dobry, Prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie : Kamila +48 570 901 414 Marta + 48 577 901 944 Dominika +48 570 901 033 Odpowiemy na wszystkie pytanie. Pozdrawiamy

aga

czy po akcji walentynkowej obowiązywała kwarantalna po przyjeździe do Polski

Emilka

Ile da sie zarobić na pakowaniu mięsa z nadgodzinami ? I czy w ogole sa pewne godziny ?

@Emilka

Dzień dobry, Niestety nie jesteśmy w stanie podać konkretnie ile można zarobić, wszystko zależy od przepracowanych godzin. Pracodawca zapewnia godziny. Biuro Klaver

Rocky
@Emilka

Z tej firmy skierowano mnie do pracy przy kwiatach i bardzo się zawiodłem. Miałem jechać na 2 tygodnie pracy a ostatecznie termin był odkładany dwa razy a przpracowalem tylko 5 dni co do godzin biuro polskie zapewniało dużą ilość godzin zmiany nocne dodatkowo platne i nic z tego nie było nocleg miał być płatny tygodniowo max 10h co się okazało na umowie holenderskiej ze od każdej przepracowanej godziny jest popierane 2 euro za nocleg czyli z tych 10 euro na godzinę na czysto ( na rękę) zostaje 6 euro. Biuro w Polsce obiecuję dużo a na miejscu warunki są zupełnie inne i trafiamy do innego biura. Ten cały wyjazd to jakaś totalna porażka

@Rocky

Przykro nam, że jest Pan nie zadowolony z wyjazdu. Staramy się jak najlepiej wykonywać naszą pracę. Oczywiście już prowadzimy rozmowy z naszym kontrahentem aby tego typu sytuacje się już więcej nie powtórzyły. Pozdrawiamy Biuro Klaver

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Klaver Sp. z o. o.?

Katarzyna

Dzień dobry, My jako pośrednictwo pracy nie organizujemy żadnych imprez oraz spotkań integracyjnych. U naszych pracodawców również nie są orgaznizowane takie formy spotkań. Pozdrawiam Klaver Team

Tosiek

Mega super biuro, jestem zadowolony z pracy w holandii. Klaver dzięki za pomoc

@Tosiek

Super Bryka

fajne biuro, miłe Panie, zawsze pomogą.

@Super Bryka

Miłek

Super miła i pomocna Pani z Klaver znalazła mi fajną pracę na produkcji. Wysokie zarobki oraz dużo godzin. Polecam.

@Miłek

Pol

Witam, Jedzie ktoś w ten weekend do pracy na magazyn odzieżowy w helmond?

Rajmen

daję 5 gwiazdek Klaver, za super opiekę oraz pomoc w wyjeździe za granicę.

@Rajmen

Dziękujemy bardzo za opinię. Miło nam, że jest Pan zadowolony z naszej pracy. :) Pozdrawiamy Klaver Team

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o. o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 22 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o. o.