Topmarket

Opinie o Topmarket

klient

To co w tych sklepach się dzieje to szefostwo obwinia pracowników bo sami nie umieją sobie z niczym poradzić. Widząc pracowników chorych którzy pracują za minimalna pensje to jest patologia, codziennie robię zakupy w tej sieci i nic się nie zmienia bo pracownik jest traktowany jak robak. Ludzie którzy tam pracują dziwię się że jeszcze nie zgłosili do PIPu tej firmy

Zostaw opinię o Topmarket - Chynów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Topmarket