Boruta Soft

Zgierz

Opinie o Boruta Soft

Nie przychodźcie tutaj do pracy. Obiecują umowy i premie po 600zł a to jedno wielkie kłamstwo. Większość pracowników firmy to Ukraińcy którzy są dla nich tanią siłą roboczą. A i tak zatrudniają na czarno. Warunki pracy skandaliczne, hałas, trujące opary i żrące substancje,niesamowita gorączka i po kostki stoi się w wodzie. A i brak jakich kolwiek: rękawic, maseczek czy ochronników słuchu. Nie przestrzega się BHP przez co zdarzają się wypadki przy pracy. Płaca mierne 9zł na godzinną jak się zrezygnuje wcześniej to liczą po 7,5. Złodziejstwo :-/

Zostaw opinię o Boruta Soft - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boruta Soft