Opinie o Asclepios S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Asclepios S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Asclepios S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asclepios S.A. w Wrocław

Ktoś

Pracy w Asclepios nie polecam , na zmianie pracuje rodzina ,jest faworyzacja ,układy układziki, jesteś nowy musisz wchodzić w (usunięte przez administratora) kierownikowi zmiany , żeby Cię zaakceptowal.jak jest problem to zamiatają pod dywan ,wyzysk człowieka przez człowieka, przed podjęciem pracy zastanów się dobrze czy chcesz pracować w chorym układzie.

Prawda

Przed złożeniem CV do pracy zastanów się czy chcesz pracować gdzie na jednej ze zmian rządzi córka kierownika a kierownik ma wachania nastrojów i wprowadza nerwową atmosferę .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Asclepios S.A.?

Prawda Nowy wpis

Dopiero co szukali zastępcy kierownika magazynu. A co ze zwykłymi magazynierami? Też można się załapać do pracy? Są dwie czy trzy zmiany? Dają ubranie robocze i buty? Zaktualizujecie informacje.

Luka Buena Nowy wpis

Czy w Sieradzu szukają kierowców kat B ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Asclepios S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

No a co czeka człowieka, który zdecyduje się spróbować jako pracownik Działu Sprzedaży w Sieradzu? Wygląda to w opisie troszkę jak staż, w obowiązkach jest porządkowanie dokumentów, nauka obsługi systemu itp. Czy to jest posada na jakiej da się wyżyc? Co potem, gdy już wszystko opanujesz, awans?

Ktoś

Witam czy warto iść do magazynu w sieradzu ?

Natalia

Szukają pracownika działu zakupów, na miejscu we Wrocku. Ktoś napisze mi, jaki jest ten przejrzysty system wynagrodzeń konkretnie - w PLN?

ruda i spółka

UCIEKAJCIE OD TEGO MIEJSCA JAK NAJDALEJ! (magazyn Sieradz) NIE POLECAM! polują tylko na (usunięte przez administratora) którzy będą (usunięte przez administratora)***** żeby ruda kierowniczka której niezłe sodowa do głowy uderzyła jak przeszła na kierownika, mogła siedzieć i (usunięte przez administratora)**** (usunięte przez administratora) innym, popijać kawusie bo do niczego innego się to nie nadaje, męża ma a do pracowników jakieś zaloty kręci, głupie podteksty. ogólnie wyzysk na ludziach, przerwa to 15 min i ani minuty dłużej bo Cię opier**** a ona jak i jej przełożona siedzą po 40 min ale z tym problemu nie ma. gruby mariusz- (usunięte przez administratora) jakich mało - nie dosyć ze falszywy-podobnie jak ruda kierowniczka IZABELA to jeszcze liczy ile razy kto w toalecie był. NA MAKSAA NIE POLECAM, psychika siada.

Byly pracownik

Praca fajna zespół zgrany Kierownik magazynu to uczynny Gość . Pracowałem na komorze wydań i był tam jedne filozof który dobrze strzelał z ucha poza nim i takim jednym co się wydzierał wypominam dobrze ten zakład pracy .

Kamila
@Byly pracownik

Czemu od razu filozof? I ten drugi z jakiego powodu krzyczał? I ogólnie to odniesiesz się może do wynagrodzenia, bo widzę że ktoś pisał o braku podwyżek. :(

Miś
@Byly pracownik

Radonoc szkoda smutek ogromny dobrzy pracownicy

Kamila
@Miś

"Radonoc"? Czemu ten wielki smutek, bo chyba nie rozumiem wtrącenia?

Co jaki czas w Asclepios S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Pimp

Zapomnij o podwyżce

Mirosław
@Pimp

Czyli nie ma co liczyć na podwyżkę? Nawet jeśli pracuje się bardzo długo i bardzo dobrze wykonuje się swoje zadania?

Karol

Oddział w Radonicach jak najbardziej na plus. Super zespół!! Trafiają się rodzynki w kadrze. Ale osobiście miło spominam pracę!! I Kierownictwo tego oddziału.

Czy Asclepios S.A. organizuje staże dla studentów?

Alone in dark

Niestety nie

Snake

Jak dostać pracę na magazynie w Sieradzu? Jakiś mail?

Zygmund
@Snake

Zostaw na portierni CV

Natka

Dramat nie polecam

xx

Czy ma ktoś maila na którego można wysłać cv?

Xpxl

Piechura wyleciał z borgu Kolanus wyleciał z biedronki Pruski wyleciał z wróblewa Kierownictwo i dyrektor wszyscy stracili poprzednią pracę za (usunięte przez administratora)

Agatka

(usunięte przez administratora) dlaczego to usuwacie co prawdy się boicie

Kondziu

Nie polecam pracy w asclepios Sieradz Kierownictwo bez pojęcia jeden kierownik wyleciał z Borga za mobbing kierownik zmiany wyleciał za mobbing z przedsiębiorstwa drobiarskiego nie mają zielonego pojęcia o farmacji a uważają się za niewiadomo kogo Chcesz pracować to musisz donosić Kompletacja w większości to bez doświadczenia najlepsza to jest jedna z pracowniczek nic nie robi a tylko płacze oj bo się zmęczyłam oj bo za ciężko i jak tylko coś to do tatusia biegnie ten to tamten to Większość to kapusie i mobbing

Jupi
@Kondziu

....przez niektórych nazywamy magazynem specjalnej troski ????

Alischia

Tylko narzekacie że to źle tamto niedobrze a spójrzcie sami na siebie. Jesteście dobrym pracownikiem, który nie robi błędów, a jeśli je zrobi to się przyzna do winy? Nie ma ludzi nieomylnych, ale tylko część stara się poprawić nie narzekając na to czy na tamto. Jeśli masz lepszy stołek to nie przez to, że dajesz niewiadomo komu i niewiadomo co( wiemy o co chodzi)tylko dzięki pracy jaką wkładasz w ta firmę i angażując się by poprawić coś by praca była dla nas lżejsza.Jak się ma dobry kontakt z kierownikiem to zaraz konfident.kto Ci nie każe zagadać do któregoś z kierowników( to też ludzie i tak jak my tez maja gorszy dzień). widzicie to co chcecie widzieć. Każdego umiecie ocenić tylko nie siebie.widac jacy zapracowani i zatyrani właśnie jesteście jak widzicie kto jak pracuje.Nie pasuje Ci praca?? To ja zmień!! Są inni chętni, którzy naprawdę potrzebują pieniędzy,niezależnie czy podstawa czy nie, który chce pracować a nie oceniać innych( jacy jesteście Wy)Zastanówcie się nad sobą!!

Kamil
@Alischia

Odezwała się ta która nic nie robi tylko biega z informacjami do przełożonego bo ten usiadł bo stanął między regałami bo nie odezwał się do mnie jesteś żałosna i ten twój durny śmiech... Pamiętaj prl i donosicielstwo to już nie ten okres

Endrew
@Kamil

Największy kapuś to olka nic nie robi a wiecznie zmęczona potrafi z donosem biec i ciągle tylko słychać tata a oni poszli na papierosa tata a one stoją i nic nie robią Jest właśnie przykładem pustego konfidenta którego nikt nie będzie chciał bo smierdzi donosicielstwem

Praca w tej firmie to samo (usunięte przez administratora) kierownik kurczak to kompletny (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacz który stosuje mobbing wobec pracowników i bez uprawnień na wózki widłowe Olka to typowa konfidentka i pustak która z każdą skargą biegnie do tatusia i oboje donoszą kierownikowi Karolina następny konfident tylko by siedziała i nic nie robiła nawet dokładnie nie potrafi sprawdzić zamówienia Mar... nie potrafi dokładnie rozlokowac towaru i tylko swoje chore dowcipy opowiada Do tego rudy kapuś razem z Ane...

Zostaw merytoryczną opinię o Asclepios S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Asclepios S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Asclepios S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asclepios S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Asclepios S.A.