Mediolanbutik Malgorzata Ostrowska

Opinie o Mediolanbutik Malgorzata Ostrowska

ktos

Za wygrane konkursy nie wysyła nagród. Naciąganie na "lajki" i oszustwo. Na dodatek pani jest bardzo nie miła i ma pretensje, że ktoś upomina się o swoje. Nie polecam. Oszuści.

Zostaw opinię o Mediolanbutik Malgorzata Ostrowska - Wojkowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediolanbutik Malgorzata Ostrowska