Baltica 1920 Dystrybucja Sp.z o.o.

Wielkopolskie

Opinie o Baltica 1920 Dystrybucja Sp.z o.o.

Karol

Baltica 1920 Dystrybucja jest dobrym pracodawcą. Szkoda tylko, że tak ciężko jest dostać się tu do pracy.

Iwona

@finder polski rynek pracy jest na tyle duży, że każdy pracownik powinien znaleźć pracę odpowiednią dla siebie. Czy istnieje możliwość negocjowania warunków pracy podczas rekrutacyjnego w Baltica 1920 Dystrybucja Sp.z o.o.?

finder

Witam serdecznie. Prawda jest moim zdaniem taka , że pracując tutaj można liczyć zarówno na niezłą atmosferę jak i przyzwoite warunki jakie zastać można w pracy. Nie wiem do końca czy podobnie jest z kasą. Jakby nie było ludzie którzy są bez pracy wybrzydzać nie powinni

Zostaw opinię o Baltica 1920 Dystrybucja Sp.z o.o. - Wielkopolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltica 1920 Dystrybucja Sp.z o.o.