Autoryzowany Partner Renault

Opinie o Autoryzowany Partner Renault

Irek

Właśnie widziałem, że firma w Będzinie poszukuje sprzedawcy samochodów nowych i używanych. Czy może jest ktoś, kto może mi powiedzieć jaka atmosfera panuje w zakładzie? Widziałem, że zatrudniają w oparciu o umowę o pracę, więc to bardzo fajnie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Autoryzowany Partner Renault - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoryzowany Partner Renault