Opinie o Eurojob w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eurojob. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eurojob o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurojob w Radom

Wkurzona

Witam wszystkich odwiedzających te stronę, otwórz chciałabym podzielić się opinią na temat pracy przez Agencję Eurojob w zakładzie pracy So Natural w Moercapelle, otwórz nie dajcie się na przyjazd do pracy do tego zakładu, chyba że chcecie być na bezrobociu. Po przyjeździe zapewniają, że jest mnóstwo pracy, dużo godzin itp. A okazuje się, że 2 dni pracy 3 dni wolne, następny tydzień wolny, Eurojob nie powiadamia pracowników o kryzysie, który panuje na zakładzie a ludzie myślą, że pójdą do pracy. Zakład pracy stracił mnóstwo kontrahentów, nie ma zamówien, nie ma pracy. Ściągają nowych ludzi do pracy, której nie zapewniają, wyjechaliśmy wychodząc na minus, to jest skandal. W tygodniu odeszło co najmniej 10 pracowników. A rezerwa czyli wolne biła rekordy 52 osoby na wolnym, około 15 na urlopie. Pracuje tylko 1 stół, czasem 2. Oczywiście same dupowlazy i team liderzy. Banda złodziei odciaga za mieszkanie, nie zapewniając pracy. Wysyłają na 1 dzień do pracy aby zarobić na domek. Reszta się nie liczy. To jest jakaś kpina co się dzieje na tym zakładzie, postapili z pracownikami jak ze śmieciami, już gorszej agencji jak ta i ten zakład trafić nie można. Jeśli do was w najbliższym czasie będą dzwonić, nie dajcie się, bo praca będzie tylko na okres dnia matki potem znowu przestój. Nie ma kwiatów, nie ma zamówien = brak pracy. Szkoda nerwów, to co przeszliśmy przez poprzedni tydzień to jakiś koszmar. Chyba, że chcecie stracić czas i pieniądze. Nikomu nie polecam tej Agencji i pracy. Aha zapomniałam dodać, że na urlopie jest masa ludzi, oczywiście przymusowym, które nie wiadomo czy nie znajdą innej pracy jak reszta, a szanowne biuro jest na tyle bezczelne, a mianowicie p. Kasia, że proponowało na okres miesiąca, rezerwacje mieszkania!!!! To jest już szczyt bezczelnosci!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob - Radom

Eurojob