Tabel

Opinie o Tabel

Tl9999

Czytam wszystkie negatywne opinie i jestem wstanie skorelować je z osobami które juz nie pracują a dlaczego nie pracują. Bo za ciężko bo trzeba regularnie do pracy przychodzić bo są zdziwieni ze trzeba za mieszkanie zapłacić bo na zwolnieniu lekarskim jeżdżą do polski Ja osobiście jestem zadowolony wypłata regularna pomoc w znalezieniu nowego mieszkania nawet finansowa pełne zrozumienie kierownictwa jeżeli potrzebujesz wolne w przypadku nieoczykiwanych wydarzeń rodzinnych jeżeli potrzebujesz więcej zarobić możesz pracować dłużej nie ma problemu Ale wszystkie te udogodnienia są dla dobrych pracowników którzy przychodzą do pracy puktualnie i robią dobrą robotę i chcą uczciwie pracować , reszta która olewa robotę jest równieź olewana przez firma. Osobiście polecam Tabel ale nikt nie będzie was nianczyl przyjeżdzając do Niemiec, trzeba trochę znać niemiecki. I pamiętajcie że przyjeżdżać do ciężkiej fizycznej i psychicznej pracy a nie na wakacje. W Niemczech można zarobić ale trzeba tu żyć uczyć się języka i ciężko pracować. Pozdrawiam wszystkich którzy chcieliby nic nie robić i zarobić, niestety to nie PRL.

Zostaw opinię o Tabel - Zielona Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tabel