Opinie o POLIMAX drukarnia cyfrowa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie POLIMAX drukarnia cyfrowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POLIMAX drukarnia cyfrowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLIMAX drukarnia cyfrowa w Warszawa

Paweł Nowy wpis

O firmie można pisać tylko dobrze lub bardzo dobrze a już praca w firmie warta jest polecenia

Majkelmajster Nowy wpis

Rzetelna firma oferująca wiele możliwości. Zawsze na czas i w przystępnej cenie. Polecam, Michał :)

AJK69 Nowy wpis

Zawsze na czas , profesjonalnie , miła obsługa , brakuje tylko lampki koniaku w trakcie realizacji zamówienia

Lidea Nowy wpis

Doskonała obsługa, rzetelne i konkretne podejście do klienta, jasno ustalone warunki cenowe-zrobiłam rozeznanie w innych firmach i wybrałam Polimax , ponieważ mają dobre ceny i przyjazny klimat współpracy. Zamówienia realizowane na czas. Polecam:)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLIMAX drukarnia cyfrowa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Kinek

Jak ktoś lubi pracować z ludźmi to miejsce pracy jest naprawdę fajne, do tego dokładnie nauczyłem się obsługi całego sprzętu, a problemów z terminami co do wypłat oraz kontaktu z kierownictwem nie mam jak do tej pory żadnego

Jan
@Kinek

W dalszym ciągu pracujesz w firmie POLIMAX - drukarnia cyfrowa? Mógłbyś napisać, czy pracodawca przyjmuje również osoby bez doświadczenia zawodowego? Jak wyglądało to w Twoim przypadku? Miałeś doświadczenie, czy odpowiadając na ogłoszenie o pracę, byłeś osobą, która takowego doświadczenia nie miała? Zachęcam do odpowiedzi.

Rob

W Polimax pracowało mi się bardzo dobrze. Przede wszystkim zgrany zespół i szef z którym można się dogadać też co do dni wolnych jak np. wypadną niespodziewane problemy zdrowotne. Praca nie jest trudna, ale wymaga skupienia żeby poprawnie zrealizować zamówienia klienta. Ogólnie nie mogę złego słowa powiedzieć

Klims

Pracuję mi się tutaj dobrze, na początku wiadomo że trzeba się zaaklimatyzować jednak szefostwo w tym pomaga i też jest wyrozumiałe w razie dodatkowych pytań bądź wątpliwości. Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas i do tego zakres mojej pracy nie wykracza ponad moje obowiązki z umowy.

Jan
@Klims

Fajnie, że znalazła się opinia osoby, która pracuje w firmie POLIMAX - drukarnia cyfrowa. Możesz opisać dokładnie, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w tym miejscu? Pracodawca poza podstawowym wynagrodzeniem oferuje również ewentualne premie bądź dodatki, które sprawiają, że wynagrodzenie staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujące?

Hirek

Miałem sprawę na szybko do wydrukowania w formie obrazu na płótnie 60x40. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Po złożeniu zamówienia i uiszczeniu opłaty zamówienie było do odbioru w 2 dni. Bardzo fajne wykonanie. Obraz zapakowany w folię bąbelkową i folię stretch. Spokojnie można polecić kolejnym korzystającym. Moje sugestie dla POLIMAX - drukarnia cyfrowa: Kreator zamówienia do uruchomienia - ale zostałem uprzedzony że coś serwer nie chodzi więc ok. Mailowo zamówienie poszło. Lubię atmosferę w POLIMAX - drukarnia cyfrowa za: Szybkość realizacji zamówienia. Godziny odbioru.

Marekk

Wszystko w porządku, współpraca na wysokim poziomie. Dobre ceny, szeroki zakres usług i zawsze realizacja wykonana na czas

Pit

W porządku zarówno atmosfera, zakres pracy oraz zarobki, a jak pojawiają się nadgodziny to oczywiście są odpowiednio wynagradzane. Kontakt z szefem również należy do udanych, a jak wypadnie prywatna sprawa podczas godzin pracy to da się na spokojnie dogadać.

MBogusz

Super obsługa, szybka realizacja zamówienia, ceny przystępne, dobra lokalizacja i dojazd Lubię atmosferę w POLIMAX - drukarnia cyfrowa za: Obsługa i koszt usługi

Kadi

Ja nie słyszałem o nowej rekrutacji, aczkolwiek jeżeli ktoś jest zainteresowany to polecam zaglądać co jakiś czas na strony pokazujące oferty pracy bo tam też sam znalazłem wolne stanowisko na którym dziś u nich pracuję. Osobiście jak do tej pory nie mogę mieć zastrzeżeń.

Paweł Kacprzak

Witam, W firmie raz na jakiś czas są spotkania w restauracji, taki miły wieczór przy jedzeniu i nie tylko. Dziewczyny tańcować chcą a chłopaki nie koniecznie :). Nie opłacamy pracownikom karnetów na siłownie, kin teatru. Na tą chwilę nie było takiego zapotrzebowania nie mieliśmy osób, które zgłaszałyby takie zapotrzebowanie. Jeśli będziesz tam rekrutował to proponuję zapytać, określi co Ciebie interesuje. Temat otwarty.

Przykro czytać, że ktoś szkaluje firmę, w której pracuje. wszystko zgodnie z umową i na czas. Jestem zadwolony, dużo się nauczyłem i polecam wszystkim takich szefów. A jak ktos niezadowolony to niech nie wylewa żalów w inernecie tylko inaczej rozwiazuje swoje problemy.

Sebastian Bakuła

Żałosna firma w której szefostwo nie dość że nie płaci swoim pracownikom na czas, to jeszcze trzeba wręcz błagać o umowę. Pan Kacprzak nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Ja np. czekam na wypłatę od końca maja. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem

@Sebastian Bakuła

Witam, Panie Bakuła proszę uważać na publiczne oskarżenia bo może to skończyć się w sądzie. Pan Bakuła rozstał się z firmą po tym jak został przyłapany na próbie sprzedaży koledze usługi wartej prawie 300 zł za 25 zł. Od tej pory nie zgodził się podpisać żadnego dokumentu. Wielokrotne maile, smsy grzecznie zapraszające do zamknięcia sprawy do tej pory nie zakończyły się spotkaniem choć wszystkie zapisy które proponował p. Bakuła spotykały się z naszą zgodą. Pytanie dlaczego Pan Sebastian nie chce tego zrobić. Przecież chodzi tylko o pokwitowanie otrzymania pieniędzy za to co robił? Co do oszczerstwa którego Pan teraz użył sprawę kieruję do prawnika a ten się zajmie Pan fałszywymi wpisami.

Sebcio Bakuła
@anonymous

Szanowny panie (celowo napisane z małej litery, gdyż nie mam ani do państwa ani do waszej pożal się boże firmy nawet krzty szacunku - z resztą wy sami go do siebie nie macie), proszę mi nie mówić o SMSach i mailach, gdyż nie jest pan w stanie nawet odnieść się do przedsądowego nakazu zapłaty, który otrzymał pan już dwukrotnie. Na telefony również nie odpowiadacie. Straszycie mnie prawnikiem? Naprawdę? Może to ta sama mityczna postać, która miała mi odpisać na pismo skierowane do was? Kpina tak samo jak i ten twór zwany polimaksem.

@Sebastian Bakuła

:) czystość intencji człowieka przyłapanego na próbie oszustwa, poszkodowanego przez złego pracodawcę - uczciwego i jak to w życiu bywa bez skazy :) Wystarczyło wspomnieć, że smutno się Panu zrobiło i teraz żale Pan wylewa bo na boku tam się nie dało dorobić a w dodatku dość szybko został Pan przyłapany. Smutne. Przyłapany, i chyba to najgorsze, że nie przez Właścicieli (których Pan teraz opluwa) a przez "kolegów" jak widać nie Pańskich (innych pracowników). No nie wyczuł Pan otoczenia, złe rozeznanie terenu przed robotą :) zła synchronizacja zegarka z kolegami z bandy - kolegów odbiorców towaru - i plan się posypał. Wszystko świetnie zostało, przemyślane a tu taka lipa. A może za wcześnie, za dużo, za szybko Pan chciał. Rada na przyszłość małą łyżeczką a może uda się dłużej posiorbać :) Co do używania małych i dużych - nic dodać - są rzeczy które się ma, wynosi z domu (nie obrazy ani rodziców kosztowności :) - podpowiadam aby nie było, że to ja kazałem). Pan najwyraźniej ich nie ma. Hejtowanie - o może tu jest nisza i tu się Pan odnajdzie. Nie wiem, nie znam się, nie jestem "Internetowy" Miejsca tworzą ludzie i to właśnie oni dali Panu czerwoną kartkę. Proszę przyznać tak uczciwie :) taki żart sytuacyjny :) czy odoszedł Pan z Polimax ze względu na wypisywane przez Pan historie. Powiedział Pan ..... Panowie dość nie płacicie - odchodzę....... czy kulturalnie został Panu wyproszony z firmy, stanowisko pracy - właśnie ze względu na powyższe. :) - i tu ten uśmiech nie pasuje. Mimo wszystko pozdrawiam

Jolek

Nie mogę narzekać, warunki dokładnie tak jak w umowie. Przed rozpoczęciem pracy dokładnie dowiedziałem się jakie będą moje obowiązki i za co będę odpowiadał. Tak też jest do dziś, do tego możliwość awansu i uzyskania lepszych zarobków. Rzetelna praca jak najbardziej jest tutaj doceniana

Mares

Polimax to na pewno dobre miejsce do pracy dla osób które chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności w obsłudze różnego rodzaju drukarek, sprzętu, realizacji projekty itd. Na pewno na nudę nie można narzekać, a warunki finansowe jak i godziny pracy według mnie ok

Ridik

Również jestem zadowolony z pracy w Polimax i jestem tutaj już od dłuższego czasu. Godziny pracy ok, do tego szef to konkretny i uczciwy człowiek względem swoich pracowników więc kłopotów z terminem i wysokością pensji nie miałem (zgodnie z umową o pracę). Jak ktoś chce pracować i się do tego przykłada to jest to dobre miejsce na stałe zatrudnienie.

Adika

Ja pracuję od kilku miesięcy w Polimax i na razie nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości. Szef to konkretny i komunikatywny człowiek, jeżeli już pracuję nadgodziny to zawsze ma to odpowiednio wynagradzane, a wypłata jest na czas. Na ten moment na plus i oby tak zostało :)

Naiwny

Pracodawca na spotkaniu rekrutacyjnym sprawia wrażenie OK, szybko podejmuje decyzje o zatrudnieniu... potem jest niby szkolenie i do przodu. Przed rozpoczęciem pracy - wspólnicy obiecują złote góry, w trakcie kiedy już pracujesz... oferują zlecenie, co najwyżej najniższa krajową a "resztę" jako nadgodziny; co więcej pracownicy zmieniają się jak w kalejdoskopie:) w ciągu 5 miesięcy było tylko dwóch "stałych" reszta wymieniała się co miesiąc...max 2; niestety pojawiły się też problemy z płatnościami wynagrodzeń

Grzesiek
@Naiwny

Powyższą wypowiedź trochę mnie dziwi. Trafiłem na ta opinię zupełnie przypadkowo i nie mogę obejść obok niej bez komentarza. Pracuje w Polimax od 6 lat i na 12 zatrudnionych osób większość ma umowę o pracę. Chyba tylko Studenci zlecenie i nowi pracownicy w okresie próbnym. Ja miałem go przez 3 miesiące. Pensje zawsze dostaje na czas a z szefami można zawsze pogadać w miłej atmosferze. Zapraszam i do zobaczenia zarówno dla klientów jak i współpracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o POLIMAX drukarnia cyfrowa - Warszawa

POLIMAX drukarnia cyfrowa