Follak Kraków

Opinie o Follak Kraków

anonymous

Może ktoś napisać jak tam się pracuje? Chciałem tam się zatrudnić ale jedni mówią ze jest tam nerwowo a jedni mówią ze jest ok.

Gonzo
@anonymous 18.11.2017 08:34

Jak dla mnie OK szef wymagający ale jak się starasz potrafi to docenić. Zazwyczaj na okresie próbnym kolorowo nie ma ale potem jest OK Ważne że tam wszystko na legal żadnych kopert a to dla mnie było bardzo ważne

Zostaw opinię o Follak Kraków - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Follak Kraków