Kubala sp.zoo

Ustroń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Kubala sp.zoo
2 1 6 1

Opinie o Kubala sp.zoo

Jarek

- Wypłata wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny stanowi obowiązek pracodawcy. Zgodnie z art. 151? par.1 kodeksu pracy za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości 100 proc. wynagrodzenia za nadgodziny przypadające w nocy, w niedziele i święta, nie będące dla pracownika dniami pracy. Natomiast za pracę w godzinach nadliczbowych, przypadających w każdym innym dniu pracy, przysługuje dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia ,a Proszę zapytać o ile w ciągu ostatnich lat (np. 4 lat wstecz), wzrosły płace i ja dyrektor techniczny traktuje pracownikow nie polecam!

Zostaw opinię o Kubala sp.zoo - Ustroń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubala sp.zoo