Macacontrol

Opinie o Macacontrol

Dla zainteresowanych

Umowa o dzieło to standart u nich mozna tak byc zatrudnionym bardzo dlugo. Stawka to 10 zl netto na reke a jezeli jakims dziwnym trafem dostaniecie umowe o prace to wynagrodzenie spada jeszcze niżej bo odtrącają wam składki. Czyli realnie ok 9 zl na rączkę. Ogólnie straszny bałagan w firmie. Jezeli jestes bardzo zdesperowany mozesz sprubowac. Jezeli szukasz pracy na dluzej to szczeze odradzam.

Zostaw opinię o Macacontrol - Dąbrowa Górnicza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macacontrol