Firma Remontowo-Budowlana Arkadiusz Miziołek

Katowice

Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Arkadiusz Miziołek

elllo

Z tego co wiem @budok dostajesz umowę o pracę na większości ze stanowisku, no chyba, że jesteś pomocnikiem wtedy mogą Ci zaoferować umowę na zlecenie...

x3434444

witam! bylem kierowcą w tej firmie i jak dla mnie to bardzo przyjemna praca była..pieniądze na czas dostawalem a nawet wczesniej...niejezdze w tej firmie jak narazie poniewaz niema roboty...na te samochody chwilowo...i niewiem co ten pierwszy koles nagadal ale jak chcecie to go sluchajcie ale ja wiem swoje..

LUDZIE TEN KLIENT STUKNOŁ BARDZO DUŻO LUDZI I FIRM NA KASE TE POZYTYWY TO SAM WSTAWIAŁ WIEM CO MÓWIE PRACOWAŁEM U NIEGO JA I DUŻO ZNAJOMYCH

były kierowca

Pracowałem w tej Firmie,byłem kiedrowcą dobrze zarabiałem ,zawsze wypłacalny firma jest ok.Odeszłem ponieważ wyjechałem za granice.

Zostaw opinię o Firma Remontowo-Budowlana Arkadiusz Miziołek - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Remontowo-Budowlana Arkadiusz Miziołek