Opinie o TSC Poland Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TSC Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TSC Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSC Poland Sp. z o.o. w Tarnów

Chyba jednak firmy pomyliłam, bo teraz widzę po adresie ze to Tarnów a ja mam ofertę na Warszawę dla specjalisty ds. logistyki. Spółki mimo praktycznie takiej samej nazwy nie maja niczego ze sobą wspólnego? i czemu komentarze się urwały na tak długi okres czasu?

Galus

Właśnie rozwiązałem współprace z tą firmą i szczerze? Nie żałuje. Tzn nie żałuję tego że poznałem tam wielu świetnych i wartościowych ludzi. Szef jest naprawdę wporządku. Był ze mnie bardzo zadowolony. Nakłaniał mnie nawet do pozostania ale odmówiłem. Co do kwestii kadry: kierowniczka Ela[CENZURA] Cenzura w sensie nazwiska nie ujawniam Jest serio pożal sie Boże

Hehe Nowy wpis
@Galus

Dokładnie, to co napisał Galus to prawda, wiem coś na ten temat, bo sam pracowałem kiedyś na słuchawce (co prawda nie tutaj) ale atmosfera i podejście w tej firmie, a tej, w której pracowałem było serio identyczne!

czerwony październik

W 100% zgadzam się z komentarzem powyżej. Do wszystkich chwalących TSC, odpowiedzcie na podstawowe pytanie: jest wypłata pod stołem czy nie? Ludzie przecież to przestępstwo, jak można akceptować takie działanie firmy? Dodam że nie zawsze tak było, no ale trzeba jakoś obchodzić obowiązek płacenia 13 zł/brutto na godzinę. Prawda panie prezesie? Inna sprawa, że ta praca jest cholernie nudna. Przeważnie pierwszy miesiąc ludzie jeszcze wierzą w produkt i w to co robią, ale szybko im przechodzi . Jak dla mnie zajęcie wakacyjne dla studentów, albo tak jak ktoś wspomniał powyżej przebidowanie do czasu znalezienia czegoś konkretnego.

xyz
@czerwony październik

Heh wcześniej też tak było :) Kto pracował to wie o czym mówię . Ludzie szukajcie innej pracy bo wyginiecie tam jak dinozaury . Owszem fajna atmosfera , mili ludzie , dobra herbata ale to nie wystarczy bo nie po to tam siedzisz 8 godz . Przychodzi 10 a tu lipa 120 zł (od tego podatek), plus 800 do łapy , a gdzie premia od sprzedaży ? Jeszcze o jakimś bonusie mówili :) szkoda gadać . Dużo obiecywania, ,jak wyrobisz limit to zarobisz " Jednym słowem wielki hałas o nic . Kto mądry to się zwolnił . Zarabia Firma +zarabiasz Ty = Nie w tym przypadku !

Raptor
@xyz

Kolego te czasy dawno minęły więc nie wypowiadaj się bezsensownie :)

Jeszcze pracujacy
@czerwony październik

Tak. Jest wypłata pod stołem. Mnie to nie przeszkadzalo do momentu w ktorym nie dostalem ostrzezenia ze zgadzajac sie na wyplate pod stolem sam biore udzial w przestepstsie. To juz njedlugo potrwa. Ale mysle ze ktos kto to ukroci zrobi kawal dobrej roboty

Galus Nowy wpis

Bo to prawda?! O_o

Margo Nowy wpis

Praca bardzo ciężka nie wiem czy zdecydowała bym się ponownie usiąść na słuchawce,klienci nie mili i kilka h dzwonienia dziennie to bardzo mozolne. Sama firma bardzo przyjazna jest czas na wszystko nie ma takiej presji jak w innych miejscach a co najważniejsze płacą dobre pieniądze i na czas.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Niki

Podpowiecie czy firm potrzebuje aktualnie pracowników? Czy do podstawy macie dodatki?

dada

Mnie się podoba atmosfera jest ok ludzie są super a jak się zdarzy spóźnić to i kierownik ci głowy nie urwie.

Gruszka

Mnie się tam dobrze pracowało teraz robię co innego ale praca w tsc była pozytywnym doświadczeniem

Jeszcze tu pracuję

Dodam tylko, do komemtarza ponizej: Tak. To pewnie jest obchodzenie placenia najnizszej krajowej. No ale czuja sie bezkarni i nic w tym dziwnego przeciez. Mlodzi ludzie to sie ciesza ze cos maja innego niz ulotki czy praca w maku. Tak czy siak powiem Wam tak: RYBA GNIJE OD GŁOWY. Ale to zrozumieją tylko starsze roczniki. Mi pozostaje dociagnac chwile i tez stad spadam

Quo vadis TSC?

Styl wszystkich lozytywnych komentarzy jasno mowi, ze pisze je jedna i ta sama osoba... ZENADA! Skoro sami musicie sobie wystawiac pozytywne opinie. Wracajac do tematu - pracowalem tam kiedys i wyplata pod biurkiem zdecydowala, ze czas sie pozegnac. Szkoda mi tylko tych ludzi, ktorzy daja sobie nawijac makaron na uszy, ciagle sluchajac ze firma sie rozrosnie, ze beda mieli wyzsze stanowiska jak juz to nastapi, etc. I to 'nastapi' trwa juz dlugie miesiace, a te biedaki dalej wierza, ze w koncu nadejdzie ich czas :) kolejny temat - 'w pelni ozusowane umowy' - tyle, ze od kwoty 200zl miesiecznie:D ludzie wasze skladki roczne sa nizsze niz miesieczna jakiegos lumpa na najnizszej krajowej.

Najlepsza praca jaka miałem ! dobra wypłata i świetna atmosfera . Polecam każdemu !

hehe

zenada: Aplikuj już dziś! W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura nie będziesz musiał długo czekać na odpowiedź! z dopiskiem "Menadżer zespołu" nie bedziesz musial czekac dlugo na odpowiedz bo zaden szanujacy sie menadzer nie skusi sie na prace na takich warunkach totez ciezko znalezc jelenia ktory by pracowal w takim systemie i z taka pensja! przyjdz, zobacz i idz w 2 strone

Maciek

Świetna firma , super ekipa i atmosfera. Same pozytywne wrażenia. Rozmowa o pracę przebiegła sprawnie , a osoba która ją przeprowadzała była bardzo miła i konkretna. Polecam wszystkim. ;))

Jola

Polecam! Praca bez zastrzeżeń, pracuje od około 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona, rozmowa kwalifikacyjna ? Konkretna i na wysokim poziomie ! polecam każdemu

heheszek

Warto dla samego poznania pewnego Pana Mateusza :)

takiKraj
@heheszek

Serio ?

Pyza
@takiKraj

Nudną stronę na facebooku umilają nudnymi rozmowami ...

ktoś

Ludzie pracujący na słuchawce są mega i nigdy nie pracowałam w tak fajnej ekipie , jednak szefostwo pozostawia wiele do życzenia, szef jest typowym cwaniaczkiem myśli że jest najmądrzejszy i że wszystkie jego teorie są słuszne, mówie tutaj o szefie Krystianie, ludzie pracujący tam na + jednak szefostwo na duży-

Ceglasty

Pensje na czas, fajna atmosfera jetem zadowolony.

Alexa91

Bez szału ale nie było strasznie wypłatę dostałam na czas i w odpowiedniej wysokości będę miło wspominać chociaż było ciężko.

Terefere

Im dłużej tam pracujesz, tym stosunek od tzw "wyższych" stanowisk jest do Ciebie gorszy, jednak ludzie na słuchawce (prawie wszyscy) są tak wspaniali, że aż żal byłoby ich opuścić :) Ale jeżeli liczycie na to ze coś wam się z tych potrącen od wypłat (obowiązkowych) zwróci, to możecie ewentualnie pomarzyć, pieniążki niestety, tak jak wspomniano wyżej wypłacane są na lewo, pod stołem

Ja zakończyłam współprace z tą firmą w przyjaznej atmosferze (z prywatnych powodów) bardzo dobrze wspominam prace , na wypłatę tez nie narzekałam ;)

Yogi100

Właśnie zakończyłem pracę w TSC bo chcę jeszcze skorzystać z wakacji. Praca na słuchawce do miłych nie należy ale też jakoś źle nie było, ludzie w porządku i starają się pomóc. Generalnie było ok może za rok też sobie u nich dorobię trochę grosza w przerwie od studiów.

No no no
@Yogi100

Trochę grosza - bardzo dobrze napisane! :) to tyle na co stac tsc

Zostaw merytoryczną opinię o TSC Poland Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSC Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TSC Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSC Poland Sp. z o.o.