Taniarachunkowosc.Pl

Opinie o Taniarachunkowosc.Pl

Marta-85

super biuro z kompetentna księgową, wytłumaczyła mi wszystko, a miałam problem z wybrnięciem z rachunkami. Księgowanie u nich pozwoliło mi zająć się firmą i już nie ślęczę nad dokumentami. Piszę ta opinie ponieważ uważam że zasługują na pochwałę, naprawdę bardzo mi pomogli, Polecam

Zostaw opinię o Taniarachunkowosc.Pl - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taniarachunkowosc.Pl