ochrona tfk

Nowy Sącz

Opinie o ochrona tfk

baby

W ochronie pracuje kierownik zmiany zboczeniec ktory proponuje ci seks a jak odmowisz to cie zwalniaja. Nie polecam tej pracy kobietom. Reszta ludzi jest terroryzowana ale sa w porzadku

Adriano
@baby 08.03.2016 21:36

tak wiem mi proponowano seks w ukladzie z awansem za to. na szczescie do tego nie doszlo, inaczej mam zamiar osiagnac swoje, koles nawet podrywac nie umie, tylko sie podlizuje i jeszcze sie okazalo ze to gej.!!! zrobil to bo dostal nacisk z tzw. gory hhahahahhaha.

Zostaw opinię o ochrona tfk - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ochrona tfk