Anlea

Opinie o Anlea

Pola

Firma zmieniająca nieustannie swoją działalnosc. Idziesz do pracy, wszystko wydaje sie fajne,praca,ludzie...po kilku dniach jak Cie wyszkola uswiadamiasz sobie ze wciskasz ludziom kit. To co mowisz jest nie prawda. Mialem przypadlosc byc na szkoleniu, gdzie ludzie u ktorych bylismy(chodzenie po domach system D2D) wezwali Policje bo sie bali ze ich na cos naciagniemy. Ogolnie jest to sprzedaz zarowek, ktore w sklepie w rzeczywistosci kosztuja duzo mniej. Ludzie fajni ale wszystko opiera sie na dzusie ..tak sie u nich mowi. Nie polecam!

Zostaw opinię o Anlea - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anlea