Nitro Chem

Bydgoszcz

Nitro Chem

Opinie o Nitro Chem

czlowiek z mordowni

Praca na produkcji w żadnym zakładzie nie jest łatwa. Biorąc pod uwagę specyfikę tego zakładu nie jest łatwo,aczkolwiek idzie się przyzwyczaić. Jeżeli chodzi o zarobki to szału nie ma,ale chociaż są jakieś dodatki i lu ch karta co miesiąc bez Adnych opóŹnień. Jak nie podapadniezz kierownikowi to idzie żyć. Co najważniejsze dają umowy. Największym minusem tego zakładu jest jego połoŻenie żaden byś który zapewnia firma nie pasuje do systemu pracy wydziału tp.

Zostaw opinię o Nitro Chem - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nitro Chem