Opinie o Verspak w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Verspak, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Verspak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verspak w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pan K

Witam pracowałem 2 miesiące. Kierownik chcial zebym zostal tydzien dluzej w poniedzialek bylem w pracy we wtorek dzwonili do mnie ze mam wolne, w srode dowiedzialem sie ze jestem zkreslony z planu. Niewiem co było tego przyczyna byc moze niekompetencja kordynatorów. A mowa o firmie verspak w haarlem maja czlowieka za nic no ale polacy sami sobie na to zapracowali. Sa wolami roboczymi ktore pracuja na pelnych obrotach i sa jak k... na telefon. Odradzam prace w firmie verspak wyplaty zadko przekraczaja 300euro. Holendrzy nie chca pracowac w tej firmie, a jesli kturys sie zdecyduje to nie wytrzymuje dluzej niz 2 dni

Zostaw merytoryczną opinię o Verspak - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.