Verspak

Verspak

Opinie o Verspak

Pan K

Witam pracowałem 2 miesiące. Kierownik chcial zebym zostal tydzien dluzej w poniedzialek bylem w pracy we wtorek dzwonili do mnie ze mam wolne, w srode dowiedzialem sie ze jestem zkreslony z planu. Niewiem co było tego przyczyna byc moze niekompetencja kordynatorów. A mowa o firmie verspak w haarlem maja czlowieka za nic no ale polacy sami sobie na to zapracowali. Sa wolami roboczymi ktore pracuja na pelnych obrotach i sa jak k... na telefon. Odradzam prace w firmie verspak wyplaty zadko przekraczaja 300euro. Holendrzy nie chca pracowac w tej firmie, a jesli kturys sie zdecyduje to nie wytrzymuje dluzej niz 2 dni

Zostaw opinię o Verspak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verspak