Opinie o Firma Handlowo-Usługowa s.c. Paweł Ciepliński Piotr Ciepliński w Ustroń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa s.c. Paweł Ciepliński Piotr Ciepliński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo-Usługowa s.c. Paweł Ciepliński Piotr Ciepliński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa s.c. Paweł Ciepliński Piotr Ciepliński w Ustroń

Czy Firma Handlowo-Usługowa s.c. Paweł Ciepliński Piotr Ciepliński organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Driver Nowy wpis

Nie polecam (usunięte przez administratora) na każdym kroku kłamią a kasa nie na czas jedziesz na stację tankujesz a tu brak kasy by zapłacić za PALIWO.NO!!! JAK KASY NA PALIWO NIE MA I NA CZĘŚCI TO NIC DODAĆ WIĘCEJ NIE TRZEBA samochody to totalna porażka już gorszych niema. A pseudo spedytor Mateusz powinien Nobla dostać za te (usunięte przez administratora) i niema zielonego pojęcia o prowadzenie i układaniu tras. Wszyscy kłamią,!!!

Kierowca

Zdecydowanie nie polecam. Praca na stanowisku KIEROWCY to zmaganie się z wiecznymi usterkami w aucie, presja czasu, wózki z praniem potrafią ważyć ponad 200kg więc trzeba posiadać trochę krzepy. Cały dzień na pełnych obrotach, brak przerwy na śniadanie, czy kawę. Ogólnie oczekiwania i wymagania od kierowcy są totalnie nie adekwatne do wynagrodzenia - minimalna krajowa. Nie jest to tylko opinia moja, bo świadczyć o tym może chodźby częstotliwość zatrudniania nowych kierowców. Szef pozornie bardzo kulturalny, ale gdy przyjdzie co do czego, to zwykła (usunięte przez administratora)i brak szacunku. Wypłata niedość, że najniższa to jeszcze z kilkudniowym spóźnieniem. Zdecydowanie odradzam, szkoda nerów i zdrowia.

Monika Nowy wpis
@Kierowca

Tak mało osób tu się ostatnio wypowiada, że należy Ci serdecznie podziękować za ten wpis. Wspomniałeś, że wynagrodzenie w Firmie Handlowo-Usługowej jest nieadekwatne do wynagrodzenia. No a nie dochodzą do tego przypadkiem jakieś premie kwartalne, itp.?

Pracownik Nowy wpis
@Kierowca

Pracuje w tym zakładzie na stanowisku kierowcy już 6 lat. Jest mi tu dobrze, mam blisko do domu i praca jest stabilna. Większość załogi to kobiety, które pracują po 5-10-15-20 lat, czyli trzon załogi jest stały. Oczywiście przychodzą nowi pracownicy przeważnie młodzi, niektórzy z nich na samym początku mają wygórowane żądania bez pokazania czy potrafią pracować w zespole i z klientami. Potem rezygnują z pracy po paru dniach z żalem do świata i innych pracowników. Swoje żale i pretensje w sposób niekulturalny wylewają na różnych portalach w intrenecie. Niestety robią w ten sposób krzywdę obecnym i potencjalnym pracownikom oraz wizerunkowi firmy. Moderator tego portalu publikuje wszystko bez sprawdzenia jak jest rzeczywiście – jest to karygodne. Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) dowiadujemy się, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet. Dlatego właśnie, wbrew temu, co czasem nam się wydaje, w Internecie nie jesteśmy zupełnie bezkarni i bardzo łatwo jest zidentyfikować daną osobę. Za to, co wypisujemy na forach lub portalach społecznościowych możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności (o ile zostanie nam udowodnione, że napisaliśmy nieprawdę). Jeżeli kogoś interesuje, jak wygląda nasza praca i kto napisał te nieprawdziwe opinie – proszę o kontakt w celu udostępnienia opinii pracowników i naszych klientów o jego pracy w tym zakładzie.

Man88

Ogólnie to tragedia.... Żałosne zarobki za coraz to więcej pracy bo ludzie odchodzą i nikt nie przychodzi nowy - najwyżej kilka dni i odchodzi... Na jakąkolwiek podwyżkę nie ma co liczyć w tej "firmie"... Warunki pracy masakra(usunięte przez administratora) Brak szacunku dla pracownika i wieczne pretensje o wszystko. Szefostwo nie miłe, z dnia na dzień nie wiesz na jaką zmianę masz przyjść - brak komunikacji szefostwa z pracownicami. Czasami wypłaty nie na czas... "Wypłaty" to dużo powiedziane - 1600-1800zł to standard dla normalnego pracownika - NIE POLECAM NAWET WROGOWI !!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Handlowo-Usługowa s.c. Paweł Ciepliński Piotr Ciepliński? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik Montażu
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca - Kasjer
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Kelner w hotelu Ustroń
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Irek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś info o zarobkach?

Kolega

Ktoś się orientuje ile zarabia się tam na stanowisku kierowcy ?

Kolega 2
@Kolega

11zl netto

Gogol

Pralnia ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca, trzeba sobie na to zasłużyć!!

@Buniak9887, czy w firmie Pralnia Pralux Paweł i Piotr Ciepliński nadgodziny są płatne? Jak wygląda system pracy, czy to praca zmianowa? Chciałam Ci także przypomnieć, że forum GoWork.pl nie służy do oceniania innych pracowników. Skupiamy się tutaj na warunkach pracy w danej firmie. Czy długo pracowałaś w tej firmie? Czy przez ten czas, coś się pozytywnie w firmie zmieniło?

Polecam, przyzwoite zarobki za dobrą pracę w dogodnych warunkach i w bardzo dobrym,zgranym zespole.

Do teraz

Jestem pracownikiem z dość długim stazem. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawce. Stabilna praca, ludzki prezes, miła atmosfera. Narzekają ci, ktorym dogodzić sie nigdzie nie da i nie potrafią zagrzac sobie miejsca dluzej niz pare miesiecy. Ps. Szanuj prezesa swego, bo mozesz miec gorszego...

pracownica

Ja ze swojej strony polecam tę firmę. Pracuję tu już parę lat i na nic nie narzekam. Wypłaty na czas, wolne weekendy, pomocny zarząd.

Zadowolona pracownica

Firma godna polecenia! Pracuje tu juz pare lat i nie narzekam.

Kolezanka

Opinia o -Pralux- praca dobra , nie wiem kto tam kiedy pracował ?? i jak długo ?? moje koleżanki, koledzy pracują niektóre ponad 20 lat - raczej załoga w większości stabilna - to o czymś świadczy . zarząd nie stwarza problemów , jest nastawiony na ludzi ,starają się - praca jest .Ludzie na produkcji nawzajem sobie pomagają . Wszystko zależy jaki tez Ty jesteś .... Jak napisała Samanta , może niezbyt wysokie - ale stabilne ......

pracownica

Co do wypłat to ja nie mam żadnych zastrzeżeń! Zawsze mam w terminie ewentualnie 2 dni opóźnienia!!! Wiec o co chodzi z tymi opóźnieniami? Pracuje się dobrze, zero stresów, weekendy wolne spędzam zawsze z rodzina! Firma godna polecenia!

Ona

Ludzie! Ogarnijcie sie z tymi negatywnymi zarzutami!Tyle opinii na temat tej firmy i wlasciciela, ze az strach zglosic sie tam do pracy...Pralux- zaklad uslugowy, jakich wiele. A przeciez ani ta firma ani zaden inny zaklad to nie (usunięte przez administratora), w ktorym pracownik jest siłą zmuszany do wykonywania powierzonych mu obowiazkow! Wiec ogarnijcie sie ludzie zanim wydacie zla opinie - bo zepsuc reputacje jest bardzo latwo ale odzyskac dobre imie to juz trudniejsza sprawa! Pozdrawiam wszystkich zdesperowanych bylych pracowników!

ona

Pralux to jedna z wielu firm, które borykają sie z problemem pracowniczym. Ja pracuje tu juz jakis czas i mogę powiedziec jedno: Dyrekcja pralni naprawde dba o pracowników, dba o firme...! Wszystkie negatywy sa pisane przez osoby, które nie poznaly zarządu ???? tak wiec zapraszam wszystkich chętnych do pracy ???? a pracować trzeba w kazdej pracy ????

Samanta

A ja pracowałam w Pralux-ie kilka miesięcy i mam zupełnie inne doświadczenie. Owszem zarabia się niezbyt, ale za to wszystkie weekendy wolne, nadgodziny miałam wszystkie zapłacone. Ci co tak zarzekają chyba nigdy nie pracowali na kasie w markecie. Tam to dopiero jest jazda! Wrzeszczący i nadający od najgorszych klienci, trzeba sprawdzać każdy towar. Cisną na sprzedaż. A w pralni zrobisz swoje i masz wolna głowę od problemów.

timeTO

Witam :) Chciałam szczerze odradzić pracę w tejże.. nie wiem jak to nazwać, bo firmą ..raczej ciężko :/. Jestem jednym z wieeelu niezadowolonych pracowników, których traktowali jak jakiś bezwartościowych ludzi, zwykła manipulacja. Ludzie wyglądali jak zastraszeni na każdym kroku.. A szanowne 'biuro'' to po prostu jedna wielka ściema! Kierownik mówi jedno, a okazuje się drugie, i chodzi tu o stawkę godzinową !!... (usunięte przez administratora)hociaż niektórzy pracują tam trochĘ lat na najniższej, a przyjdzie Ci taka i już ładna stawka na start.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa s.c. Paweł Ciepliński Piotr Ciepliński - Ustroń

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa s.c. Paweł Ciepliński Piotr Ciepliński?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa s.c. Paweł Ciepliński Piotr Ciepliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Handlowo-Usługowa s.c. Paweł Ciepliński Piotr Ciepliński
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • 1 Maja 18A
    43-300 Ustroń