Opinie o OK System Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy OK System Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OK System Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OK System Polska S.A. w Warszawa

HatersGonnaHate

O rety! Dawno nie zaglądałem na GoWorka i widzę, że wszystkie negatywne komentarze WYPAROWAŁY. Swoją drogą śmieszna akcja, kazać wszystkim pracownikom umieszczać pozytywne opinie o firmie, bo rozpętała się burza, którą to wywołał (jak zwykle, oczywiście) "były, niezadowolony pracownik". Jak w firmie źle się dzieje to i wyczyszczenie całej historii nic nie da.

@meeelow - nie sądzę, żebyś był pracownikiem OK System, ponieważ to co piszesz to są totalne bzdury i kłamstwa. Jak tu pracuję, a będzie już sporo czasu, to pierwszy raz słyszę narzekania dotyczące terminowości przelewów wynagrodzeń. Wręcz przeciwnie, zawsze są wcześniej. Co do warunków pracy to biuro jest przestronne i każdy ma dość miejsca, chyba nigdy tu nie byłeś - mylę się? :) Praca w tym Zespole to sama przyjemność, panuje bardzo dobra atmosfera. Firma daje możliwość rozwoju, chociażby ze względu na prowadzenie rekrutacji wewnętrznych.

Miś
@777

może kadrową w końcu zwolnili...to i kasa jest na czas?

Poszukujący

Firma ze sporym potencjałem. Duża możliwość rozwoju, ciekawy rynek. Atmosfera w biurze luźna i przyjazna. Jak na firmę na Mordorze całkiem nieźle ;)

meeelow
@Poszukujący

a na jakim stanowisku pan/pani pracuje, że wypisuje takie głupoty? ja w firmie siedzę kilka lat i to co się tutaj dzieje to jakaś katastrofa. czy to napewno strona firmy ok system przy postępu 14? Nowe biuro na mordorze miało być fajne - a jest jeden kibel dla wszystkich, kawa smakuje jak lura, warunki pracy jak w katakumbach, stare biurka , coraz więcej ludzi zatrudnianych a miejsca tyle samo- i siedzimy jeden na drugim. Do tego ciągłe opóźnienia z wynagrodzeniami. ODRADZAM MYŚLĄCYM!

Krystyna
@meeelow

Pracuję w firmie od 3 lat i nigdy nie było opóźnienia w przelewie wynagrodzenia...Kasa zawsze na czas... Meeelow może czas zmienić pracodawcę jeżeli wg. Ciebie jest tak źle... po co się męczysz ... dla ludzi z Twoim wykształceniem jest mnóstwo ofert w Warszawie...;)

@meeelow

Jesteśmy pewni, że nowe biurka są już w każdym dziale. Przepraszamy za niedogodności po przeprowadzce, mamy nadzieję że większość pracowników wybaczy nam opóźnienia architektów. Co do kawy obiecujemy, że przyjrzymy się dostawcy (do tej pory nie odnotowaliśmy skarg). Prosimy o zgłoszenie uwag do sekretariatu. Ufamy, ze kawa i biurko (już nowe) nie spowodują u Pana/Pani nigdy więcej spadku zadowolenia z pracy w naszym biurze. Co do zatrudnionych nowych pracowników, rozwijamy się, prosimy o wyrozumiałość. Rozwiążemy i ten problem. Dziękujemy za uwagi. Pozdrawiamy serdecznie:)

Szczerość
@Krystyna

Pracuje dłużej. Niestety opóźnienia w płatnościach były, są i zapewne będą. Trzeba wspomnieć że dotyczą one głównie pracowników w dziale handlowym którym wypłacaną jest kasa w dwóch transzach. Pierwsza jest często na czas, druga nie koniecznie. Pracownicy administracji to inne zasady wynagrodzeń i pewnie mają kasę na czas. Najgorzej mają osoby na zleceniu i działalności.

JaToJa
@Krystyna

Pracuje trochę dłużej i opóźnienia bylu, są i pewnie będą. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i pracodawcy idealnego nie znajdziesz ale pensja na czas to powinna być podstawa. Krążą plotki że opóźniena są dlatego że osoba z zarządu aktaptujaca wynagrodzenia np. Wyjechała na urlop i nie zdążyła dać akceptu... Niestety to irytujące i nie pomoże wyczyszczenie całego Go Worka z negatywnych komentarzy, nikt nie chce być w ten sposób traktowany...

@Szczerość

Szanowny Pracowniku, na wstępie zapewniamy iż realizacja przelewów wynagrodzeń odbywa się zgodnie z przepisami. W zależności od podpisanej umowy, akceptowany jest przez Pana/ Panią termin wypłat (UOP - do 10 tego z dołu, Zlec.- 10 dni od otrzymania rach., BTB - FV z terminem 7 dni.). Prosimy o wnikliwe przejrzenie podpisanych dokumentów i określonych w nich terminów regulacji wynagrodzeń. W razie dalszych niejasności, bardzo prosimy o kontakt z działem kadr.

Zostaw merytoryczną opinię o OK System Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w OK System Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OK System Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

OK System Polska S.A.
3.2/5 Na podstawie 37 ocen.

OK System Polska S.A.